Reklama

Oferta Reklamowa

Reklama w serwisie FIFAM.info daje możliwość dotarcie do szerokiego grona osób, których główną pasją są gry komputerowe oraz piłka nożna. Dzięki atrakcyjnym formom reklamy oferowanych przez serwis, reklamodawcy mogą skutecznie skierować swój przekaz do wybranej grupy docelowej i szybko osiągnąć zamierzone cele kampanii reklamowej.

O serwisie

Jesteśmy jedynym w Polsce i największym na świecie skierowanym do osób grających w grę komputerową FIFA Manager, czyli symulator prac menadżera piłkarskiego wydawanego przez firmę EA Sports.

Jesteśmy jedynym w Polsce i największym na świecie skierowanym do osób grających w grę komputerową FIFA Manager, czyli symulator prac menadżera piłkarskiego wydawanego przez firmę EA Sports.

Nasz serwis każdego dnia dostarcza sympatykom serii FIFA Manager najnowszych informacji dotyczących gry, a także ogromnej liczby modyfikacji oraz dodatków poprawiających, a także rozbudowujących rozgrywkę. FIFAM.info oferuje również darmową i fachową pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych, jakie napotykają gracze przed rozpoczęciem i podczas trwania swojej wirtualnej przygody.

FIFAM.info, dzięki swojej mocnej pozycji w społeczności graczy FIFA Manager każdego dnia przyciąga na swoje strony użytkowników z całego świata. W związku z powyższym jest idealnym miejscem do promocji produktów, których sprzedaż prowadzona jest nie tylko na terenie Polski.

Oglądalność serwisu

Nasz serwis jest odwiedzany średnio przez 4500 użytkowników dziennie, co przekłada się średnio na ponad 30 000 odsłon serwisu w ciągu doby. W zdecydowanej większości użytkownikami FIFAM.info są młodzi mężczyźni w wieku 11-25 lat, najczęściej uczniowie lub studenci. Największa ilość gości serwisu pochodzi z Polski (31,13%), na kolejnych miejscach są Niemcy (23,63%), Rosjanie (10,79%), Francuzi (8,83%) Anglicy (5,6%) i Hiszpanie (2,5%). W przypadku naszego kraju, rozkład odwiedzin na województwa rozkłada się następująco: Mazowieckie (24,18%), Śląskie (14,94%), Wielkopolskie (11,32%), Dolnośląskie (9,01%), Małopolskie (7,82%), Łódzkie (5,21%), Kujawsko-Pomorskie (4,79%), Pomorskie (4,2%), Lubelskie (3,4%), Zachodnio-Pomorskie (3,10%), Pozostałe (12,03%).

Wizerunek serwisu

FIFAM.info jest jednym z czołowych na świecie serwisów w swojej tematyce, dzięki czemu informacje na temat serwisu pojawiają się cyklicznie na łamach innych stron internetowych. Treści związane z działalnością FIFAM.info cyklicznie pojawiają na łamach fifa-manager.com, gry-online.pl, gram.pl, fmzone.pl, gildia.pl. Redakcja serwisu bezustannie pracuje nad pozyskaniem nowych partnerów do współpracy, co przekłada się na stały wzrost liczby odwiedzin.

Dostępne powierzchnie reklamowe

Bilboard (750x100px)

Graficzna reklama umieszczona bezpośrednio nad logiem serwisu.

Double Billboard (750x200px)

Graficzna reklama umieszczona bezpośrednio nad logiem serwisu.

Wideboard (940x300px)

Graficzna reklama umieszczona bezpośrednio nad logiem serwisu.

Banner (468x60px)

Reklama umieszczana pod każdym artykułem publikowanym w serwisie.

Rectangle (300x300px lub 250x250px)

Reklama, umieszczana na stronie głównej i w treści serwisu.

Skyscraper (120x600px lub 160x600px)

Reklama umieszczana po prawej lub lewej części strony.

TopLayer

Reklama o dowolnym kształcie, w formie animacji z możliwością zawarcia efektów dźwiękowych, wyświetlana na przezroczystej warstwie nałożonej na witrynę w dowolnym jej miejscu przez określony czas.

Pop-Up, Pop-Under

Reklama w formie niewielkiego, samodzielnego okna przeglądarki otwierającego się w chwili przejścia z jednej strony serwisu na drugą.

Scroller

Reklama dynamiczna w formie paska emitowanego przy dolnej krawędzi okna przeglądarki. Może zawierać tekst bądź elementy graficzne, które przewijają się wzdłuż paska.

Tapeta

Reklama graficzna w formie tła strony.

Inne formy

Oferujemy również inne formy reklamy dostosowane do indywidualnych potrzeb reklamodawców. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami reklamy niestandardowej zapraszamy do kontaktu z nami.

Kontakt w sprawie reklamy

Osoby lub firmy zainteresowane prowadzeniem kampanii reklamowych na łamach fifam.info proszone są o kontakt z


Goal.pl Sp. z o.o. 

ul. divata Zenona Żedivowskiego 4/97 | 07-410 Ostrołęka
NIP: 7582339710 | REGON: 142897721
Tel. 513 05 77 05
redakcja@goal.pl

Ceny brutto za emisje reklam w serwisie FIFAM.info