PGP

Polish Giga Patch 5.0

Polish Giga Patch 5.0 przeznaczony pod FIFA Manager 12, przyniesie wam cztery grywalne klasy rozgrywkowe co daje w rezultacie dwanaście lig oraz 235 klubów (Ekstraklasa, pierwsza liga, dwie grupy drugiej ligi oraz osiem grup ligi trzeciej). Oczywiście dla maniaków naszego serwisu w dodatku znajdziecie tradycyjnie już zespół FIFAM.info Team, dzięki któremu będziecie mogli osiągnąć wirtualne sukcesy naszym redakcyjnym gronem. PGP zwiększa liczbę piłkarzy wystepujących w polskich rozgrywkach do ponad 6000, w wliczeni w to zostali oprócz zawodników pierwszych skłądów także piłkarze na co dzień grających w zespołach rezerw i juniorskich. Ponadto, do bazy danych zostali również prawdziwi menadżerowie, klubowe sztaby szkoleniowe, członkowie zarządów oraz sędziowie. Postaraliśmy się także o możliwie najlepsze odwzorowanie klubowych budżetów.

Oczywiście Polish Giga Patch to nie tylko baza danych, to także mnóstwo elementów dzwiękowych i graficznych identyfikujących poszczególne osoby, kluby i rozgrywki i tak:

Stadiony 3D – w dodatku znajdziecie odwzorowane stadiony wszystkich zespołów dla trybu 3D, co przełoży się na zupełnie inne wrażenie podczas rozgrywania spotkań na PEPSI Arenie, Dialog Arenie czy Arenie Kilec.

Zdjęcia miast i stadionów – PGP zawiera zdjęcia przedstawiające miasta, w których siedziby mają kluby wystepujące w grze, a także zdjęcia stadionów, na których wystepują.

Opisy miast – Dodatek zawiera opisy każdego miasta będącego siedzibą klubu wystepującego w dodatku. Z opsiów poznacie krótką charakterystykę każdej misjcowości łacznie z hstorią, liczbą ludności i danymi dotyczącymi najważniejszych zabytków oraz głównych gałęzi funkcjonujacego w tych miastach przemysłu.

Stroje – Każy z klubów posiada odwzorowane komplety strojów domowych oraz wyjazdowych, w których wystepuje na codzień w realnych rozgrywkach. Reprezentacja Polski została zaopatrzone w nowe koszulki, w których wystąpi na Mistrzostwach Europy 2012.

Wizerunki piłkarzy i pozostałych osób – Dodatek zawiera kilka tysięcy wizerunków zawodników, trenerów, arbitrów oraz działaczy.

Inne elementy graficzne – PGP dodaje do gry również herby klubowe, emblematy rozgrywek oraz inne elementy takie jak bilety, obrazki do strony www, itp.

Łatka polonizacyjna – Dodatek zawiera również pełne spolszenie gry kompatybilne z trzecią oficjalną łatką, dzięki czemu w grze zobaczycie nowe komentarze pomeczowe, wiadomości email, poprawione rozmowy oraz wywiady.

PGP Team 2012

Liber – Nazywam się Robert, a na świat przybyłem w 1991 roku kiedy to m.in. w produkcji pojawił się nowy Polonez Caro. Z FIFA Manager związany jestem od wersji TCM 2004, a na polskiej scenie uczestniczę praktycznie od 2006 roku. Z naszym flagowym dodatkiem czyli PGP jestem związany od początku, bo jak zapewne większość wie jestem jego pomysłodawcom i zarazem twórcą. Jestem odpowiedzialny za bazę danych, ale mam swój udział także w elementach graficznych.

Bart6qx – Na imię mam Bartosz, a na życiowym koncie posiadam 28 wiosen. Ze sceną FIFA Manager na poważnie jestem związany od przełomu lat 2007-2008. W projekcie PGP uczestniczę od jego pierwszej wersji, a moimi głównym zadaniem jest wykonywanie elementów, które widzicie w trybie 3D czyli stroje, stadiony, ekrany itp. W ostatnich dwóch wydaniach odpowiadam również za zdjęcia miasto oraz stadionów, a także za niektóre elementy interfejsu.

Lukasvista – Na imię mam Łukasz i w tym roku wybiło mi 26 lat. Moja przygoda z serią sięga jej początków czyli roku 2003. Na polskiej scenie zaistniałem w 2007 roku tworząc polską wersję FIFAM 07, a od roku 2008 pracuje w FIFAM.info z statusem redaktora naczelnego. W projekcie PGP biorę udział już czwarty raz, moim zadaniem jest głównie dodawanie nowych elementów lokalizacyjnych jak opisy miast, derby oraz obozy treningowe w naszym kraju.

DrHouse – Nazywam się Piotrek i przeżyłem 16 wiosen. Mieszkam w Sokółce a do szkoły uczęszczam do Białegostoku. W wolnym czasie pracuję nad wizerunkami 2D dla piłkarzy do FIFA Manager. Ze sceną fifam.info związany jestem od półtorej roku. W swoim życiorysie mogę zapisać udział przy dwóch edycjach PGP. W grę gram od edycji 07.

mikel77 – Nazywam się Kamil. Mam 15 lat. Obecnie mieszkam w Kątach Węgierskich, małej wiosce pod Warszawą, a niedaleko Legionowa xD Z FIFAM.Info jestem związany od nieco ponad pół roku (kwiecień 2011). Zajmuję się tworzeniem zdjęć 2D dla zawodników. W FIFA Manager gram od części 09. Na stronkę jak chyba niektórzy z nas trafiłem zupełnie przypadkiem, bodajże szukałem jakiś dodatków do FIFAM. Brałem udział także w ostatniej pracy przy PGP 5.0.

Garnuś – Mam na imię Mariusz, latka które posiadam mają liczbę 24. Z grą Fifa Manager jestem związany od roku 2008. Preferuję zasadę ” człowiek uczy się codziennie” tak więc staram się doskonalić swoje umiejętności w grafice komputerowej. Dodatek PGP 5.0 jest pierwszym w którym udzieliłem się, mam nadzieję i chęci pozostać w tym gronie jak najdłużej.

norbini12 – Norbert jestem, lat 15 z hakiem. Na scenie udzielam się od mniej więcej półtora roku i od samego początku zajmuję się tylko i wyłącznie wizerunkami 2D (zamówienia, PGP itp.). W FifęM gram od wersji 10. Charakteryzując mnie krótko to jestem leniuch. Nie jest to moja pierwsza przygoda z tworzeniem PGP, powróciłem bowiem niedawno po sporej przerwie.

Gongi – Na imię mam Dawid lat 15. W serię FIFA Manager gram od 08, na poważnie od serii 09. Na forum jestem od 2010 roku kiedy to zwykła gra(bez dodatków) zaczęła robić się nudna i monotonna.Od samego początku Piotr(Dr.Hause) uczył mnie robić fotek 2D po wielu trudach udało mi się opanować.Do naszych dodatków tworzę fotki 2D oraz od nie dawna zacząłem robić przyśpiewki dla drużyn.

Jankes – Nazywam się Rafał. Z serią FIFA MANAGER jestem związany od części 09, kiedy to pobrałem demo, gra mi się spodobała i postanowiłem zakupić pełną wersję. Mieszkam w Łomży, mam 16 lat. Na scenie jestem prawie rok. Jestem “debiutantem” przy pracach nad PGP, w którym zajmuję się wizerunkami 2d.

Kily – 2005 to dla mnie „dzień zero” jeśli chodzi o moją przygodę z serią gry. Tryb 3D zrobił swoje, przeciągając mnie na jaśniejszą stronę księżyca 🙂 Z serwisem FIFAM.info związany jestem od początku jego istnienia. Jeśli chodzi o prace nad PGP, miałem przyjemność tworzyć przyśpiewki polskich kibiców, ponadto staram się jak najlepiej promować nasz dodatek pośród społeczności międzynarodowej, tak aby zagraniczni gracze mieli świadomość o istnieniu tak potężnego dzieła jakim jest PGP.