Graficy do boju, czyli fifam podbija naszą-klase!

fifaminfo

Administracja fifam.info przygotowała dla was nowy konkurs! Po tym jak swoją szansę mieli władcy pióra, a obecnie waszą wiedzę sprawdza Piterson w swoich dwóch konkursach, czas na wyzwanie dla grafików! Na pewno słyszeliście, że założyliśmy konto na portalu nasza-klasa.pl w którym sympatycy fifam.info łączą się razem. Chcielibyśmy, żebyście stworzyli grafiki/zdjęcia, które najlepiej promowałyby działalność fifam.info i wszystkich jej projektów w tym swiatowapilka.pl i inne. Wykażcie się swoją inwencją twórczą i wyobraźnią. Dla autora najlepszej pracy czekają wspaniałe nagrody!

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest FIFAM.info.
2. W konkursie mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy, którzy w momencie wysłania odpowiedzi mają na swoim koncie co najmniej 5 postów.
3. Konkurs prowadzi Piterson i to do niego należy kierować wszelkie pytania.
4. Pracą konkursową jest przygotowanie grafiki, najlepiej promującej i oddającej działalność fifam.info oraz jej pozostałych portali.
5. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 3 prace.
6. Plik graficzny nie może przekroczyć 0,6 MB.
7. Konkurs startuje w dniu jego ogłoszenia, a etap nadsyłania prac kończy się 12.07.2009r.
8. Prace należy wysyłać na adres konkursy@18.193.65.113, w temacie należy wpisać „Konkurs graficzny.” Natomiast w treści należy podać nick z forum, a w załączniku swoją prace
9. Konkurs jest podzielony na dwa etapy:
– administracja dokonuje wstępnej selekcji prac i wszystkie, które będą prezentowały odpowiedni poziom przekaże do drugiego etapu. Administracja zastrzega sobie prawo do niezakwalifikowania żadnej pracy do kolejnego etapu, jeżeli nie będą one prezentowały odpowiedniego poziomu.
– jeżeli do drugiego etapu dojdzie minimum dwie prace, dwóch różnych autorów, następuje głosowanie. Zabrać głos będzie mógł każdy zarejestrowany user spełniający warunku punktu nr 2. Głosowanie odbędzie się drogą mailową. O szczegółach poinformujemy wraz z ogłoszeniem prac etapu drugiego, które odbędzie się najpóźniej 15 lipca.
10. Nagrody:
1 miejsce – 300 zł,
2 miejsce – dowolna gra ze stajni EA w postaci kodu do EA Store,
pozostali finaliści (uczestnicy etapu drugiego) – otrzymają koszulkę oraz czapeczkę fifam.info.
11. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian w powyższym regulaminie oraz zakończeniu konkursu przed czasem.
12. Wysłanie pracy jest równoznaczne z zapisaniem się do konkursu i zaakceptowaniem regulaminu.
13. Fundatorem nagród jest EA oraz fifam.info.

Zachęcamy do wzięcia udziały w konkursie, wspaniałe nagrody czekają!