Nowy tydzień – nowe funkcje

brightfuture
Poniedziałek rozpoczynamy od przedstawienia nowych ulepszeń w grze FIFA Manager 10. Jak już wcześniej informowaliśmy, najbliższe dwa tygodnie będą przeznaczone na implementowanie nowych opcji do gry. Na pierwszym miejscu można wymienić udoskonalenia w sekcji Finansów. Poprawione zostały zwłaszcza sposoby pozyskania zawodników przed zbliżającym się sezonem. Usprawnione zostało również przetransferowanie niewykorzystanych środków budżetowych do nowego sezonu. Dodatkowo zmienionych zostało wiele detali np. zredukowano wysokie premie za mistrzostwo dla piłkarzy na samym starcie gry.
Kolejnym sektorem, w którym dokonano zmian są Wzloty i Upadki. Zmniejszono efekty oraz zwiększono liczbę zmian talentów. Następnym krokiem ma być zwiększenie efektów spotkań przedsezonowych. Generalnie w ciągu najbliższych dni dokonanych zostanie kilka korekt mających na celu spowolnienie rozwoju gracza w porównaniu do FIFA Manager 09.
Nowa funkcja została zaimplementowana także do trybu Okrzyków Menadżera – dodano okno komunikatu informujące o tym, że sędzia odsyła nas na trybuny.
Na koniec warto podkreślić, że producenci gry kontynuują politykę wdrażania pomysłów fanów gry, tym razem dodano kilka nowych funkcji na ekranie wyszukiwarki.