Nowe artykuły Pitersona

fifaminfo

Minęło już sporo czasu od ostatniego tekstu napisanego przez Piotrka, jednak w ostatnim czasie Redaktor Naczelny Światowej Piłki postanowił sprawić niespodziankę i uraczyć nas kilkoma felietonami tematycznie związanymi z grami menadżerskimi i nie tylko. Przegląd nowych publikacji rozpoczynamy od tekstu Save@Load, w którym autor porusza dość istotną kwestię, będącą stylem grania, polegającym na regularnym zapisywaniu stanu rozgrywki i wczytywaniu go w razie niepowodzeń. Czy save@load jest czymś złym, a nieustanna jego krytyka na forach internetowych jest uzasadniona? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w powyższym artykule.

W kolejnym tekście Powiedz mi kim grasz… Piterson próbuje podzielić wirtualnych managerów na grupy, w zależności od tego, jakie kluby wybierają na początku gry. Wybór zespołu, który zamierzamy objąć uwarunkowany jest pewnymi czynnikami. Chcesz dowiedzieć się jak na tą kwestię zapatruje się Piterson? Przeczytaj wyżej wymieniony tekst. Ostatni artykuł Wisła, Porto, Celtic, Lyon czyli powiedz mi kim grasz 2 jest suplementem poprzedniego. Po licznych sugestiach i dyskusjach na forum Piotrek postanowić rozszerzyć swój podział o kolejne grupy graczy. Jeżeli przeczytałeś cześć pierwszą traktującą o tym temacie, koniecznie musisz przeczytać też drugą.

 

Zapraszamy wszystkich do lektury, jak zapewnił nas sam Piterson to nie ostatnie teksty jego autorstwa, jakie planuje opublikować na łamach naszego serwisu. Niebawem powinien ukazać się kolejny artykuł poruszający inny ciekawy temat dotyczący społeczności gier menadżerskich.