Przetestuj tryb online w FIFAM10!

brightfuture
Jak doskonale wiecie tryb online został wprowadzony w tym roku po raz pierwszy w historii gier z serii FIFA Manager. Jeśli chcecie przekonać się jak prezentuje się ta nowość jeszcze przed premierą gry to nadarza się ku temu doskonała okazja. Bright Future przewidziało 400 dodatkowych kluczy rejestracyjnych dla wersji online, co oznacza, że możecie stać się częścią beta testów tego trybu gry. Aby skorzystać z tej propozycji trzeba być zarejestrowanym na oficjalnym forum gry oraz wysłać wiadomość e-mail z odpowiednimi informacjami na adres fmonlinebeta@brightfuture.de.
Temat wiadomości musi brzmieć następująco: FM10-ONLINE-E natomiast w jej treści wpisujecie następujące informacje:
twoje imię, adres e-mail, kraj, nick z oficjalnego forum, data urodzenia, twój router (włączając w to wersję oprogramowania) oraz połączenie internetowe.

Powyższe informacje muszą być umieszczone w jednej linii, oddzielone przecinkiem. Jeśli będziecie mieć szczęście, po wysłaniu wiadomości dostaniecie odpowiedź, do której załączony będzie klucz rejestracyjny oraz instrukcje dotyczące procedury pobierania wersji FIFAM10 online. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Pod koniec października każdy z 400 szczęśliwców otrzyma kwestionariusz z 20 pytaniami. Udzielenie odpowiedzi na powyższe pytania może być bardzo przydatne dla twórców gry.
Link do tematu na oficjalnym forum gry: KLIKNIJ.
Życzymy powodzenia wszystkim zainteresowanym.