Internetowy Tygodnik Piłkarski Nr 4/2009

Dzisiaj ma miejsce premiera czwartej już części tygodnika piłkarskiego Światowej Piłki. W najnowszym numerze czekają na Was dwie nowości. Oto co redaktorzy przygotowali dla Was w tym wydaniu:

 

 

Drodzy czytelnicy!
Już czwarty tydzień naszej pracy dobiegł końca. Gdy ruszaliśmy z naszym tygodnikiem to zaznaczyłem, że jesteśmy otwarci na Wasze sugestie. Ten numer jest tego dowodem. Dochodziły do nas opinie, że tygodnik jest zbyt obszerny. Dlatego zdecydowaliśmy się
znacząco go odchudzić. Do tej pory każdy numer zawierał od 55 do 60 stron. Od dziś zmniejszamy go o 35% i będziemy przedstawiać Wam co tydzień około 40 stron. Jest to decyzja podjęta tylko i wyłącznie po licznych komentarzach z Waszej strony, za które dziękujemy. Co prezentujemy w tym numerze? Przede wszystkim, nowe rozgrywki Ligę Europejską UEFA. Podobnie jak w przypadku Ligi Mistrzów przedstawiliśmy nasze typy, arenę finałową oraz możliwe występy Polaków. Poza tym, przypomnimy Wam Finał MŚ98 Francja – Brazylia oraz zaprezentujemy sylwetkę Dawida Janczyka. W tym numerze mamy, aż dwie nowości. Kącik bukmachera, w którym zaprezentujemy Wam najciekawsze spotkania z nadchodzącego tygodnia oraz Oko na stadion – cykl z najpiękniejszymi obiektami piłkarskimi na świecie.

Zapraszam do lektury!

Pozdrawiam
Redaktor naczelny
Piotr Sobolewski

W numerze:

TEMAT NUMERU: Liga Europejska
– Pożegnanie z Pucharem UEFA
– Liga Europy – Nowa formuła
– Kto awansuje? – Nasze typy!
– Polacy w Lidze Europejskiej 2009/2010
– Arena finałowa: HSH Nordbank Arena
Pozostałe tematy:
– Piłkarz numeru: Dawid Janczyk
– Opowiem Wam o moim ulubionym zawodniku…
– Z kart historii: Francja – Brazylia Finał MŚ 1998
– The Special Point of View
– Kącik Bukmachera
– Oko na stadion: Old Trafford

Zapraszamy do lektury: SWIATOWAPILKA.PL – Internetowy Tygodnik Piłkarski Nr 4/2009