Premierowy tydzień z FIFA Manager 10 czas zacząć

fifaman10

Zgodnie z obietnicą rozpoczynamy w tej chwili pierwszy z serii konkursów organizowanych wspólnie z naszym partnerem EA Polska. Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci gry FIFA Manager 10. Zasady pierwszego konkursu są bardzo proste: wygra osoba, która najszybciej udzieli odpowiedzi na quizy, które będą ukazywały się codziennie na łamach naszej strony. Szczegółowy regulamin prezentujemy poniżej, a pierwsze zadanie konkursowe już za chwilę:

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu są EA Polska oraz FIFAM.info.
2. W konkursie mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy.
3. Konkurs trwa od 26.10.09 do 01.11.09
4. Każdego konkursowego dnia w godzinach 20-22 na łamach serwisu FIFAM.info pojawiać się będą zagadki w postaci quizu graficznego.
5. Prawidłowe odpowiedzi będą punktowane według następującego klucza: decyduje szybkość zgłoszeń, pierwsza (najszybsza) osoba otrzymuje 5 pkt, druga 3 pkt, trzecia 1 pkt. W przypadku równej liczby punktów dwóch lub więcej uczestników na koniec konkursu, o wygranej decyduje szybkość zgłoszeń.
6. Odpowiedzi należy wysyłać na adres: lukasvista@18.193.65.113.
7. Fundatorem nagrody (kod na grę FIFA Manager 10 do ściągnięcia z serwisu EA Store) jest EA Polska.
8. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

9. Każdy z użytkownik może wysłać tylko jedną odpowiedź na dana zagadkę w mailu. Wiadomości o treści “Pomyliłem się miało być C” nie są brane pod uwagę.

10. Wyniki konkursów wraz ze zwycięzcą z poszczególnych dni zostaną opublikowane 2 listopada o godzinie 20.