Gdzie kupić FIFAM 10

brightfuture

Nowa FIFA Manager zawitała dzisiaj na półki sklepowe. Mam namyśli półki prawdziwe jak również wirtualne, które znajdują się w sklepach internetowych. Postanowiłem zrobić mały przegląd cen w jakich można nabyć najnowszy produkt EA Sports i tak powstał poniższy raport.

Zaczynając od sklepów internetowych, według ceneo.pl najtaniej za samą grę zapłacimy w sklepie 3kropki.pl, bo w tym wypadku cena bez przesyłki 84,89 zł. Nieznacznie drożej jest w agard.pl – różnica wynosi dokładnie 1 grosz. W następnych sklepach cena rośnie trochę bardziej: targowo.istore.pl – 85,00 zł, bestgame.pl – 86,90 zł, sklep.gry-online.pl – 89,90. Najdroższe na liście są emarkt.pl – 90,00 zł oraz kolporter.pl – 95,50 zł. Cena za przesyłkę w zależności od sposobu płatności i dostawcy wynosi od 9,00 zł do 25,00 zł. Oczywiście najtaniej jest przy korzystaniu z usług Poczty Polskiej, natomiast najwięcej płacimy za dostawę firmami kurierskimi. Na zakończenie internetowej wędrówki szybki skok na allegro.pl i oczywiście zero zaskoczenia, gdyż ceny oscylują na poziomie zbliżonym do sklepów internetowych. Najtańsza na chwilę obecną oferta wynosi 84,99 złotych, najdroższa natomiast 89,90 (koszty przesyłki od 10,00 zł do 25,00 zł). Jeżeli ktoś mieszka w większym mieście to najtaniej wyniesie go samodzielne udanie się sklepu. W Największych sklepach znajdziemy podobną cenę 89,99 zł (MediaMarkt, Saturn i Empik) chociaż kwota może nieznacznie się różnic w zależności od miasta w jakim sklep jest usytuowany.

Jak widać ceny są bardzo zbliżone we wszystkich sklepach więc tak naprawdę wszystko leży w naszym zaufaniu do poszczególnych marek. Dla prawdziwych maniaków serii zostaje jeszcze sklep EA, czyli eastore.pl gdzie za wersję z dodatkowymi zdjęciami zawodników (250 fotek) i kilkoma elementami graficznymi musimy zapłacić 99,00 zł – pełna oferta FIFA MANAGER 10 na EA STORE.