Druga odsłona Premierowych tygodni z FIFA Manager 10

Pora na kolejny konkurs z cyklu „Premierowe tygodnie z FIFA Manager 10”. Tematyka skierowana jest do osób które znają dosyć dobrze zawartość naszej strony. Reguły są bardzo proste przez najbliższe 7 dni będziemy na łamach naszego serwisu przedstawiać wam zagadki które kierować was będą na dany artykuł, wpis oraz inne rzeczy. W każdym z nich umieścimy na dole logo naszej strony, po jego naciśnięciu pojawi się na dole hasło które musicie zapamiętać. 6 słów pomoże wam w ustaleniu głównego hasła do którego wskazówka będzie ostatnią zagadką. Nagrodą w konkursie jest kod na FIFE Manager 10 ufundowany przez naszego partnera EA Polska. Pierwsza zagadka brzmi następująco: Gdy z taktyką masz problem tam pomoc znajdziesz. Wszystko w nim napisane i wyjaśnione jest ładnie. Szczegółowy regulamin prezentujemy poniżej.
Regulamin
1. Organizatorem konkursu jest serwis FIFAM.info.
2. W konkursie mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy.
3. Konkurs trwa od 02.11.09 do 08.11.09
4. Każdego konkursowego dnia w godzinach 20-22 na łamach serwisu FIFAM.info pojawiać się będą zagadki w formie tekstu. Te wskazywać będą na dany artykuł, wpis lub na inna formę zamieszoną na łamach serwisu FIFAM.info. Po znalezieniu loga strony (umieszone jest ono zazwyczaj na końcu) i naciśnięciu go pojawi się wskazówka. 6 wskazówek wraz z 7 podpowiedzią pomogą ci odgadnąć finałowe hasło.
5. Finałowe hasło wraz ze wszystkimi wskazówkami należy przesłać na maila lukasvista@18.193.65.113
6. Każda z osób może wysłać tylko jedną odpowiedź z hasłem finałowym.
7. Zwycięzcą zostanie osoba która jako pierwsza prześle na wskazany adres poprawne hasło.
8. Fundatorem nagrody (kod na grę FIFA Manager 10 do ściągnięcia z serwisu EA Store) jest EA Polska.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.
10. Z konkursu wyłączone są osoby które wygrały główna nagrodę w poprzednich konkursach z serii Premierowe tygodnie z FIFA Manager 10
11. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 9 listopada o godzinie 20.
12. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian powyższego regulaminu.