Wielki Finał Mistrzostw Polski FIFA 10 już w sobotę!

FIFAM.info oraz nasz partner EA Polska zapraszają 21 listopada do Warszawy na Wielki Finał Mistrzostw Polski w FIFA 10. Wszyscy którzy przyjdą będą mieli szansę podziwiać najzdolniejszych graczy w Polsce, własnoręcznie sprawdzić najnowszą edycję gry FIFA na PlayStation®3, a nawet zmierzyć się z futbolowymi profesjonalistami – zawodnikami Legii Warszawa! Wielki Finał startuje o godzinie 10 w głównym holu Centrum Handlowego Arkadia. Finały poprowadzi Dariusz Szpakowski, znany komentator meczów piłkarski, a od pięciu lat również gier z serii FIFA.
Do Warszawy zawita 36 zwycięzców eliminacji w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Szczecinie. Rozgrywki trwały od początku października, objęły setki emocjonujących meczów oraz grad strzelonych bramek. Finaliści to znakomici gracze i stratedzy – zostali wyłonieni spośród prawie 2000 kandydatów, co gwarantuje mistrzowski poziom sobotnich pojedynków. W najbliższy weekend okaże się, który z nich jest najlepszy! Zwycięzca otrzyma atrakcyjne nagrody, konsolę Sony PlayStation3 oraz telewizor Sony Bravia40”.

Dużą atrakcją zawodów będzie obecność piłkarzy Legii Warszawa. W Arkadii pojawią się Jano Mucha, Jakub Rzeźniczak, Tomasz Jarzębowski oraz Maciej Iwański. Oprócz spotkania z fanami piłki nożnej, zawodnicy Legii rozegrają mecze z finalistami Mistrzostw i z widzami.

Oprócz atrakcji sportowych, dla wszystkich fanów gry FIFA 10, firma Electronic Arts Polska udostępni stoiska do grania oraz zapewni moc atrakcji i nagród.

Harmonogram imprezy:

godz. 11.00 – Pierwsza runda meczów Mistrzostw Polski FIFA 10 – 36 graczy
13.30 – Druga runda meczów Mistrzostw Polski FIFA 10 – 18 graczy
14.00 – Spotkanie Dariusza Szpakowskiego z fanami FIFA 10
15.30 – Spotkanie piłkarzy Legii Warszawa z fanami FIFA 10
16.30 – Wielki Finał i mecz o 3 miejsce.
17.15 – Uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców
do 21 – Mini turnieje dla publiczności, konkursy z nagrodami