EA Sports szuka znawców futbolu!

ea
Jeśli kochasz futbol, naprawdę się na nim znasz, świetnie dogadujesz się po angielsku, masz skończone 18 lat i jesteś FIFA-maniakiem, to być może EA Sports szuka właśnie Ciebie? Data Reviewer, Asset Editor, Data Editor, Reference Collector – to nazwy stanowisk, na które chętnych szuka EA Sports. Swoją aplikację na dane stanowisko możesz złożyć na eafootballtalentscout.com. Poniżej przedstawiamy opis danych stanowisk.
Data Reviewer zobowiązany jest do przeglądania danych i zgłaszania swoich uwag odnośnie swoich ulubionych zespołów lub zawodników. Praca na stanowisku w formie wolontariatu bez wynagrodzenia finansowego.
Asset Editor musi być dyspozycyjnym ekspertem, by móc zaangażować się w prowadzenie badań i edytowanie wyglądu zawodnika (twarz i ciało). Praca na stanowisku w oparciu o umowę o pracę (gwarantuje wynagrodzenie finansowe).
Data Editor powinien być oddany futbolowi a zarazem być dyspozycyjnym ekspertem, by móc zaangażować się w prowadzenie badań i edytowanie zespołów i zawodników. Praca na stanowisku w oparciu o umowę o pracę (gwarantuje wynagrodzenie finansowe).
Reference Collector jest odpowiedzialny za zbieranie i dostarczanie zdjęć stroju (koszulka, spodenki, skarpety i sponsorzy). Praca na stanowisku w oparciu o umowę o pracę (gwarantuje wynagrodzenie finansowe).