Wyobrażenia polskich fanów o grze FIFA Manager 11

fifam11
Jakiś czas temu zaprezentowaliśmy Wam listę życzeń fanów z zagranicy, dotyczącą nadchodzącej edycji gry FIFA Manager. Owa lista była odzwierciedleniem pomysłów, jakie fani serii wdrożyliby do kolejnej odsłony gry FIFA Manager.  A jaka jest odpowiedź polskiego gracza? Od dłuższego czasu na naszym forum istnieje temat Twoje 3 życzenia odnośnie FIFA Manager 11, w którym każdy polski fan ma okazje zabrać głoś i wypowiedzieć się na temat swojej ulubionej gry. W dzisiejszym newsie chcielibyśmy przedstawić Wam kompilację życzeń dotyczących gry FIFA Manager 11. Tym razem głos zabierze polska społeczność gry, zapoznajcie się z niektórymi pomysłami:
– Nawiązywanie przyjaźni z innymi managerami. Możliwość udzielania komentarzy lub pochwał względem drugiego kolegi po fachu. Takie rozwiązania mogą polepszyć stosunki klubów.
– Dopracowany i pozbawiony błędów edytor stadionów.
– Poprawa dodawania zespołom unikatowych numerów ID.
– Możliwość podpisania nowego kontraktu z nowym zespołem, ale obowiązującego dopiero w nowym sezonie. Obecnie jest tylko tak, że prowadząc klub i podpisując kontrakt z nowym pracodawcą zaczyna on obowiązywać od razu co jest bez sensu.
– Większa ilość zdjęć 2D
– Bardziej rozbudowany edytor stadionu i infrastruktury – więcej opcji, więcej możliwości.
– Implementacja wszystkich turniejów jakie są rozgrywane na świecie; Olimpiada, Copa America, odpowiedniki Ligi mistrzów/Ligi Europejskiej na innych kontynentach itp.
– Dodanie do życia prywatnego bukmachera, tak aby można było obstawiać mecze.
– Więcej opcji przy tworzeniu herbów i strojów dla własnego klubu (więcej wzorów itp.).
– Wprowadzenie do życia prywatnego możliwości kupowania/sprzedawania akcji klubów notowanych na giełdzie. W zależności od osiąganych wyników oraz ogólnego rozwoju, cena akcji danego klubu by rosła lub malała, decydując jednocześnie o zyskowności naszej inwestycji.
– Więcej opcji taktycznych np. asekuracja obrońców, wymienianie się pozycjami przez skrzydłowych itp.
– Poprawa realności transferów. Czasami ciężko jest sprzedać zawodnika choćby po cenie rynkowej.
– Ogólna poprawa zmysłu taktycznego piłkarzy na boisku, tak aby ustalenia taktyczne przekładały się na tryb 3D.
– Ogólna poprawa trybu 3D.
– Rozbudowa stadionów przez komputerowych przeciwników.
– Brak ograniczeń co do ilości obozów juniorów (32).
– Brak ograniczeń co do pucharów krajowych (ilości drużyn w nich startujących).
– Poszerzenie infrastruktury klubowej o środki transportu takie jak autokary czy samoloty. Im lepszy środek transportu tym mniejsze zmęczenie podróżą, lepsza atmosfera w drużynie itd.
– Bardziej rozbudowane rozmowy z zawodnikami.

Pamiętajcie, że nadal możecie się wypowiadać w przytoczonym temacie na naszym forum. Tak jak obiecaliśmy najciekawsze pomysły zostaną przetłumaczone i opublikowane na oficjalnym forum gry w odpowiednim miejscu. Jest szansa, że niektóre z życzeń polskich fanów zostaną spełnione przez twórców gry. Kto wie może akurat Twój pomysł znajdzie odzwierciedlenie w grze FIFA Manager 11!