Rozpoczynamy urodzinowy tydzień!

urodziny fifam.info
urodziny fifam.infoDrodzy Czytelnicy!

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy urodzinowy tydzień w serwisach fifam.info oraz swiatowapilka.pl, dokładnie za osiem dni upłynie analogicznie 24 i 12 miesięcy funkcjonowania obu wyżej wymienionych serwisów. Mam nadzieję, że nasza działalność przyniosła Wam wiele godzin rozrywki podczas zabawy z dodatkami do FIFA Manager oraz przy studiowaniu  zawartości naszego piłkarskiego tygodnika. Liczę również, że będziecie nam towarzyszyć przez kolejne miesiące i  pomożecie w rozbudowie oraz umacnianiu polskiej sceny graczy na arenie międzynarodowej.

  Podobnie jak w zeszłym roku przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek, które systematycznie pojawiać się będą na naszych łamach przez najbliższe osiem dni i oczywiście podobnie jak w zeszłym roku wielkim finałem będzie uruchomienie naszego kolejnego serwisu. W tym roku jest to projekt skierowany do sympatyków serii FIFA. Premiera wortalu odbędzie się 8 czerwca 2010 roku dokładnie o godzinie 20:00, tak więc gorąco zapraszam.

Zapraszam również do aktywnego uczestnictwa w konkursach przygotowanych przez naszą redakcję we współpracy z naszymi przyjaciółmi z polskiego oddziału EA, którzy specjalnie z okazji drugich urodzin fifam.info zafundowali łącznie dziewięć nagród. Oczywiście to nie koniec, ze strony naszej redakcji również przygotowana została spora pula nagród do zgarnięcia. Szczegóły konkursów pojawią już niebawem, tak więc obserwujcie wszystko co dzieje się w naszym serwisie.

Na zakończenie pragnę Wam wszystkim serdecznie podziękować za wspólnie spędzone dwa lata. Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy. Korzystając z okazji, dziękuję również wszystkim moim współpracownikom redakcyjnym, bez których niemożliwe byłoby osiągnięcie tego wszystkiego w przeciągu tak krótkiego czasu. Dziękuję i życzę wspaniałej zabawy!