Zostań najlepszym managerem sceny FIFAM.info! – ostateczne rozstrzygnięcia

fifaminfo

Już wiemy kto został najlepszym managerem sceny FIFAM.info w tym sezonie! Mecze rewanżowe były zdecydowanie ciekawsze i bardziej zacięte od wczorajszych. Drużyna narodowa Brazylii prowadzona przez użytkownika adamsa1 stawiła silny opór pewnym siebie Anglikom. Jednak zabrakło sił, czasu, a może jednego i drugiego, aby odrobić duże straty z pierwszego spotkania. Ostatecznie adamsa1 wygrał rewanż 2-1, jednak to za mało aby osiągnąć sukces w dwumeczu. Zatem zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu na najlepszego managera naszej sceny został Brulion, któremu serdecznie gratulujemy!

W meczu rewanżowym o 3 miejsce odrabiającym straty Holendrom prowadzonym przez tiburona, sił i chęci wystarczyło tylko na pierwsze 20 minut spotkania. Przy prowadzeniu pomarańczowych 2-1 wydawało się, że pójdą za ciosem i powalczą jeszcze o trzecie miejsce w turnieju. Stało się jednak inaczej, dobrze poukładana przez Laionika reprezentacja Francji wypunktowała ponownie rywala i wygrała pewnie 5-2. Zerknijcie na wyniki oraz bramki z dzisiejszych spotkań:

 

Finał

Anglia (Brulion 1-2  Brazylia (adamsa1)
Pierwszy mecz: 4-1 Zwycięzca: ANGLIA(Brulion)


Mecz o 3 miejsce

Francja (Laionik 5–2  Holandia (tiburon)
Pierwszy mecz: 3-0 Zwycięzca: FRANCJA(Laionik)


 

Znamy już zatem podium konkursowe, a wygląda ono następująco:

1. miejsce – Brulion
2. miejsce – adamsa1
3. miejsce – Laionik

Gratulujemy zwycięzcom, tym którym nie udało się wygrać żadnych nagród życzymy powodzenia w następnych konkursach organizowanych na naszej stronie.

Adamsa1 oraz Laionik proszeni są o podanie na adres kily@18.193.65.113 danych adresowych potrzebnych do wysłania nagród.

Ze względu na bardzo ofensywne ustawienia taktyczne w całym turnieju obejrzeliśmy w sumie aż 79 goli, co daje średnią niespełna 5 bramek na mecz.

Za drużynę turnieju można uznać prowadzoną przez Bruliona reprezentację Anglii. Przez cały turniej grali widowiskowo, strzelając dużo goli. Rozczarowaniem turnieju jest z pewnością reprezentacja Hiszpanii prowadzona przez Morlina, która odpadła w kiepskim stylu już w ćwierćfinałach.

Dwumecz turnieju  – na to miano zasługuje zdecydowanie pojedynek półfinałowy pomiędzy Francją, a późniejszym zwycięzcą turnieju Anglią, gdzie losy awansu rozstrzygnął tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego Frank Lampard, pokonując Mandandę pięknym strzałem z dystansu. Obejrzyjcie jeszcze raz tego gola:

{rokbox 
title=|Frank Lampard daje w 88 minucie spotkania awans Anglikom |
thumb=|images/rokbox/film/video.png|
size=|425 373|
album=|film|}http://http://www.youtube.com/watch?v=zEE0t-Flygk{/rokbox}

Decyzją Administracji najlepszą bramką turnieju okazał się gol zdobyty przez Franka Lamparda dający awans Anglikom do finału. Bramkę możecie obejrzeć powyżej.     

Najwięcej bramek w turnieju zdobyli Rooney oraz Benzema – po dziesięć trafień. Na kolejym miejscu znalażł się Adriano z 9 bramkami.

Na zakończenie prosimy o wypowiadanie się w tym temacie na naszym forum na temat konkursu. Piszcie co Wam się podobało, a co nie, co byście zmienili, czy chcielibyście w przyszłości brać udział w tego typu konkursach itp. Publikujcie swoje opinie na naszym forum, być może w przyszłości wrócimy do tej formy rywalizacji.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze!