Dołącz do Bweb Group i pomóż nam rozwijać nasze projekty!

Lato 2010 to okres wytężonej pracy nad rozwojem dwóch projektów Bweb Group. Na warsztat wzięliśmy nasz Internetowy Tygodnik Piłkarski ŚwiatowaPiłka.pl oraz FWSN.info. Dziś możesz dołączyć do jednej z naszych redakcji i wziąć czynny udział w rozwoju tych projektów!


Internetowy Tygodnik Piłkarski ŚwiatowaPiłka.pl czeka istna REWOLUCJA. Już niedługo zmieni się sposób wydawania numerów. Ponieważ wiele osób domagało się możliwości czytania tygodnika bez konieczności pobieraniu, zdecydowaliśmy się na spore zmiany. Za jakiś czas będzie można każdy tekst przeczytać oraz skomentować (!) z poziomu przeglądarki. Zupełnie zmieniona zostanie nasza strona www, gdzie poza tygodnikiem czeka sporo atrakcji. Jednak rewolucja wymaga rąk do pracy! Poszukujemy felietonistów, blogerów oraz osób odpowiedzialnych za dział „najważniejsze informacje dnia”. Szukamy ludzi z pasją, znających się na piłce nożnej i „zaprzyjaźnionych” z naszym rodzimym językiem. Co oferujemy? Pracę w młodym i bardzo dynamicznie rozwijającym się zespole. Możliwe wynagrodzenie.

Spore zmiany też w drugim naszym projekcie, czyli FWSN.info. Football Website News poszukuje przede wszystkim Newmanów, ale także felietonistów i osób odpowiedzialnych za wywiady. Wymagana jest przede wszystkim znajomość środowiska piłkarskich stron internetowych w naszym kraju oraz oczywiście umiejętność pisania.

Jeżeli chcesz dołączyć do jednego z dwóch serwisów wyślij do nas maila wraz ze swoim CV, listem motywacyjnym i próbką tekstu. Nasz adres mail to biuro@bweb-group.pl. W przypadku tygodnika swiatowapilka.pl można swoje zgłoszenia kierować prosto do naczelnego na adres naczelny@swiatowapilka.pl Nie czekaj! Dołącz do nas, a nie będziesz tego żałować.