W co zagrać: Darmowe produkcje EA

ea
W dniu dzisiejszym rozpoczynamy cotygodniowy cykl publicystyczny, w którym przedstawiać będziemy gry Electronic Arts. W pierszej części na tzw. pierwszy ogień wzięliśmy gry w które choć czasami w ograniczony sposób możemy grać za darmo. W związku z tym zapoznaliśmy się z dwoma nowymi produkcjami i po krótce je opisaliśmy. Obydwie gry wymagają posiadania konta EA oraz ściągnięcia klienta gry. W następnym tygodniu opiszemy gry przeglądarkowe.
FIFA Online – To piłkarska gra MMO, w której wybieramy swój klub oraz reprezentacje i zostajemy wrzuceni w wir rozgrywek. Do wyboru mamy 30 światowych lig, w których znajdziemy aż 500 oficjalnych drużyn i 15 tysięcy licencjonowanych piłkarzy. Statystki zawodników składają się z umiejętności: ataku, obrony, ogólnych oraz bramkarskich. Łączny status zawodnika reprezentowany jest przez poziom oraz tzw. Tier. Gra oferuje łącznie trzy tryby rozgrywki; zawody ligowe, Puchar Świata, oraz tryb multiplayer. W każdym z tych trybów gracz ma możliwość doboru pierwszego składu drużyny oraz zmiany formacji. Do kontroli nad zawodnikami oddane zostały nam klawiatura, mysz oraz kontroler. Mecz przedstawiany jest za pomocą poprawionego silnika FIFA 10. FIFA Online zawiera również własną walutę, za którą kupujemy zawodników, przedłużamy kontrakty czy też regenerujemy energię. Oczywiście w produkcji nie zabrakło również mikro transakcji, które umożliwiają zakup lepszych przedmiotów lub są wymagane po wyczerpaniu darmowych tokenów. Element ten jednak w żaden sposób nie psuje rozgrywki. Produkcja jest aktualnie w fazie beta testów. Według nas gra stoi na dobrym poziomie, autorzy cały czas aktualizują grę zapewniając tym samym jak najmniejszą awaryjność FIFA Online. Więcej informacji o grze znajdziecie na naszym drugim poratlu FIFAseries.pl

 

Link na oficjalną stronę produktu

http://fifa-online.easports.com

 

Trailer

Video 


Need For Speed World – To sieciowa wersja najbardziej znanych na świecie wyścigów samochodowych od EA. Swoją przygodę zaczynamy od wyboru auta a zaraz po nim zostajemy przeniesieni do ogromnego świata oferującego wiele zróżnicowanych trybów zabawy. Jeżdżąc po mieście na mapie zaznaczone mamy miejsca zbiórek, na których czekają już inni przeciwnicy gotowi z nami rywalizować. W zależności od osiągniętej pozycji otrzymujemy gotówkę oraz zyskujemy punkty reputacji. Te ostatnie z kolejnym poziomem dają nam punkty umiejętności, które możemy rozdysponować pomiędzy trzy zdolności: wyścig, pościg bądź eksploracja. W ten sposób jesteśmy w stanie uzyskać np. dłuższy efekt nitro co napewno przyda się nam w wyścigach. Łączny poziom jaki może uzyskać gracz w darmowej wersji wynosi 10, po zakupie specjalnego packa z tej strony dostajemy możliwość rozwoju do 50 poziomu oraz dostęp do lepszych aut i części. Gra swoją premierę miała 27 lipca i została wydana w wersji angielskiej. Oprawa graficzna produktu stoi na wysokim poziomie a sam gameplay ewidentnie skierowany jest na dobra zabawę niż realność. Mimo tego polecamy ta produkcję amatorom wyścigów.

Link na oficjalną stronę produktu:

http://world.needforspeed.com/

Trailer

You Tube