Kamil Grosicki dla Światowej Piłki

grosicki

grosickiKamil Grosicki karierę rozpoczął w Pogoni Szczecin. Już tam widać było, że to chłopak z wielkim talentem i… zamiłowaniem do hazardu. Kamil jednak z uzależnieniem wygrał i pokazał, że ma twardy charakter. Zawodnik Jagiellonii Białystok udowadnia, że warto na niego stawiać i Polska reprezentacja będzie miała z niego wielki pożytek. Kamil Grosicki zgodził się na rozmowę z redaktorem swiatowapilka.pl.

Jagiellonia póki co spisuje się bardzo dobrze. Pierwsza pozycja po 7 kolejkach dobrze rokuje na przyszłość. Liczycie, że możecie faktycznie powalczyć o mistrzostwo?

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy całego zespołu. Jesteśmy na pierwszym miejscu i wydaje mi się, że zasłużenie znajdujemy się na tym, a nie na innym miejscu. Do Mistrzostwa Polski jest jednak jeszcze bardzo daleka droga, jeszcze nie będę składał żadnych deklaracji. W każdym meczu musimy po prostu grać na sto procent i wygrywać. Na pewno musimy poprawić grę na wyjazdach.

Na uznanie zasługuje nie tylko wynik, ale i sposób w jaki jest on robiony. Jagiellonia gra w chwili obecnej najładniejszą i najskuteczniejszą piłkę w Ekstraklasie.

Na pewno mamy dobrze poukładany zespół, mamy dużo młodych zawodników popartych doświadczonymi graczami, jakimi są Tomek Frankowski czy Andrius Skerla. Trener Probierz dobrze to wszystko układa i gramy efektownie, strzelamy bramki. Ale tak jak mówię, musimy jeszcze poprawić dużo rzeczy.

Kliknij tutaj aby przeczytać cały tekst