Realistyczny tryb 3D w FIFA Manager 11?

fifam11

fifam11Dopracowany i dopieszczony tryb 3D to jest to czego najbardziej w tym momencie potrzebuje seria FIFA Manager. Odchodząca już powoli do lamusa edycja oznaczona numerkiem 10 zaoferowała mocno kulejący tryb trójwymiarowy, a jego krytyka trwa po dzień dzisiejszy. Czy zbliżające się wielkimi krokami jubileuszowe wydanie FIFA Managera sprawi, że ten newralgiczny element gry stanie na nogi i zaprezentuje nową, wysoką jakość? W chwili obecnej na poziomie społeczności międzynarodowej panuje totalna posucha jeśli chodzi o jakiekolwiek newsy na temat najnowszej odsłony gry. Im bliżej premiery, tym trudniej o jakiekolwiek informacje odnośnie FIFAM 11. Z drugiej zaś strony niemieckie czasopisma, portale mają dostęp do danych, o których społeczność międzynarodowa może w tym momencie pomarzyć.

Przeszukując sieć można się natknąć na niemieckojęzyczne recenzje gry, zawierające czasami ciekawe informacje. Jeden z niemieckich portali zamieścił ostatnio tekst, w którym odniósł się m.in. do trybu 3D użytego w najnowszej odsłonie managera. Jeśli wierzyć autorowi recenzji, FIFA Manager 11 ma wreszcie zaoferować swoim graczom w pełni grywalny i realistyczny tryb 3D. Wszelkie polecenia taktyczne mają w końcu znajdować swoje przełożenie podczas rozgrywanych spotkań w owym trybie, co więcej różnego rodzaju błędy logiczne zostały wyeliminowane. Jakiego rodzaju to błędy? Np. sytuacja w której napastnik mając otwartą drogę do bramki nagle decyduje się na bezcelowe podanie do tyłu, zamiast uderzać na bramkę rywala. Według autora tekstu gra jest płynna, a ruchy zawodników zrozumiałe i wynikające z założeń taktycznych. Redaktor piszący powyższą recenzję pokusił się nawet o stwierdzenie, że tryb 3D w FIFA Managerze 11 będzie najlepszym w historii. Warto również dodać, że zgodnie z tym co napisano w powyższym tekście, tryb 3D w najnowszej odsłonie FIFA Managera będzie wykorzystywał silnik FIFA 10.

Zapewne wszyscy zgodzą się ze mną, że powyższe informacje napawają optymizmem, jednak jak będzie w rzeczywistości będzie nam dane sprawdzić, jak tylko dostaniemy w swoje ręce wersję demonstracyjną, która miejmy nadzieję ukaże się przed premierą gry.