Rewolucyjne rozgrywki piłkarskie Playarena – zagraj na boisku w swoim mieście

playarena

playarenaNa czym polega rewolucyjność rozgrywek Playarena?

W kolejnych polskich miastach organizatorzy rozgrywek otwierają niezależne od PZPN piłkarskie ligi Playarena.

Do tej pory zgromadzili już ponad 42 000 zawodników, którzy w ramach Rozgrywek Playarena rozgrywają swoje mecze już w 79 ligach. W całej Polsce aktywny udział w rozgrywkach bierze blisko 1100 drużyn. Uczestnictwo w lidze jest darmowe, podobnie jak korzystanie z serwisu www.playarena.pl, który jest administracyjnym sercem rozgrywek. Playarena przywraca modę na futbol – im więcej osób gra – tym większa jest szansa na znalezienie piłkarskiego diamentu.

Cele

Piłkarska liga Playarena ma docelowo zagościć w każdym polskim mieście. Do uczestnictwa w Rozgrywkach organizatorzy chcą nakłonić 300 000 osób, dla których piłka nożna jest niezwykle ważna (zawodników, trenerów, Animatorów Orlików, nauczycieli WF). Nie są istotne wiek ani umiejętności – ważny jest każdy zawodnik i każdy zespół.

Kolejnym krokiem będzie budowa profesjonalnego i spójnego systemu szkolenia, który udostępniony zostanie każdemu zawodnikowi i trenerowi biorącemu udział w Rozgrywkach Playarena.

Zapisz drużynę do ligi i graj na boiskach Twojego miasta!

Sezon ligowy trwa cały rok – zima także nie jest przeszkodą – można grać na halach, boiskach szkolnych, osiedlowych, Orlikach. Wystarczy zapisać drużynę do ligi w swoim mieście i umówić się na mecz. Zapraszamy do wspólnej rywalizacji!

Sprawdź sam na www.playarena.pl