„Pojedynek” – pożyteczna gra od BF

EN_DB-Spiel_05

EN_DB-Spiel_05

Niemieckie studio Bright Future produkujące grę FIFA Manager wyszło do fanów serii z ciekawą inicjatywą. W trosce o jak najwyższy poziom jakości bazy danych w grze, producenci po raz kolejny zachęcają naszą społeczność do aktywnego uczestnictwa w procesie udoskonalania tegoż istotnego elementu gry. Jak wszyscy zapewnie dobrze wiedzą każdy z nas może zgłosić raport dotyczący bazy danych klikając odpowiedni guzik w grze. W ten sposób autorzy gry zyskują wartościowe wskazówki odnośnie aktualnej bazy. Jednak to nie jedyny sposób w jaki możemy wpływać na kształt tego elementu gry. Na oficjalnej stronie pojawiła się od jakiegoś czasu nowa zabawa polegająca na ocenianiu poziomów konkretnych zawodników.

„Pojedynek” (Duel) – to gra mająca na celu zwiększenie jakości bazy danych zaimplementowanej w grze FIFA Manager 11 poprzez aktywne uczestnictwo w niej całej społeczności skupionej wokół tej gry. Zatem jeśli chcesz w jakieś części wpływać na bazę danych powinieneś zainteresować się tą inicjatywą. Grę znajdziecie w centrum dolnej części oficjalnej strony FIFA Manager. Aby móc w niej uczestniczyć trzeba się zalogować. Co dwa tygodnie (w poniedziałki) publikowane będą wizerunki 5 zawodników powiązanych ze sobą w pewien sposób (np. obrońcy, napastnicy, nowe transfery, najlepsi juniorzy itd.) wraz z podstawowymi informacjami na ich temat (pozycja, przynależność klubowa, wiek oraz poziom).

EN_DB-Spiel_02

Następnie będziecie mieli 3 opcje, aby ocenić danego zawodnika: zawodnik powinien być wyżej oceniony (Player should be better), zawodnik posiada właściwy poziom (Player has the correct level), zawodnik został oceniony za wysoko (Player is rated too good). Używając powyższych opcji możecie ocenić każdego z pięciu prezentowanych w danym czasie piłkarzy.

EN_DB-Spiel_03

W ten oto sposób każdy fan serii może uczestniczyć w procesie ulepszania bazy danych. Jak twierdzą producenci, specjalny zespół odpowiedzialny za ten element gry będzie regularnie sprawdzał wyniki głosowań w grze pojedynków. W tym tygodniu do naszej dyspozycji oddano 5 obrońców: Sergio Ramos, Maicon, Philipp Lahm, Dani Alves oraz Patrice Evra.

EN_DB-Spiel_05

A ty jak byś ich ocenił? Czy któryś z wyżej wymienionych piłkarzy został przeceniony albo niedoceniony? A może poziomy zostały określone prawidłowo i dokładanie odwzorowują rzeczywistość? Pamiętaj, baza danych FIFA Manager 11 może być w pewnym stopniu i w Twoich rękach!