Podsumowanie odwiedzin – 2010

staty

statyPrzygotowaliśmy dla Was małe podsumowanie poprzedniego roku w zakresie unikatowych ilości odwiedzin naszego serwisu. W okresie od 01 stycznia do 31 grudnia 2010 odwiedziło nas łącznie 1,379,478 osób, a całkowita liczba odsłon wyniosła ponad 11 500 000. Podczas jednorazowej wizyty naszej strony, każdy z gości odwiedzał przeciętnie jej 8 stron.

Pod względem pochodzenia, bez względnie prowadzą goście za naszej zachodniej granicy. Prawie 30% gości stanowili Niemcy, na drugim miejscu uplasowali się Polacy, natomiast trzecia pozycja przypadła gościom z Wielkiej Brytanii. W naszym kraju najbardziej popularni jesteśmy w województwie mazowieckim i śląskim, natomiast najrzadziej odwiedzają nas mieszkańcy łódzkiego.

Pod względem systemów operacyjnych nie ma niespodzianek i ponad 95% odwiedzających dysponuje platformą Windows (w tym 70% stanowił XP). Nie ma zaskoczenia również w rywalizacji przeglądarek, gdzie wygrywa Firefox (55%), wyprzedzając IE (25%) , Operę (7%) i Google Chrome (5%).

W kwestii popularności poszczególnych działów nikogo nie zaskoczy fakt, że najchętniej odwiedzany był download, który wyprzedził newsroom. Najbardziej popularnym dodatkiem był oczywiście Polish Giga Patch, natomiast w przypadku treści „Nowe informacje o Update 3”.

wizyty
Wykres uniktowych odwiedzin

odslony
Wykres odsłon

kraje
Wykres pochodzenia naszych użytkowników