Garść informacji od Bright Future

fifam11

fifam11Na oficjalnej stronie w dniu dzisiejszym ukazał się wpis Geralda Kohlera, który po krótce przybliżył nam sytuację panującą w studiu. Aktualnie prace nad update 3 dobiegają końca i zostaną oficjalnie zakończone wraz z zamknięciem okienka transferowego. W tym roku gra pod względem aktualizacji okienka, osiągnęła magiczną liczbę 40.004 zawodników i jest ona najwyższą w historii. Z wpisu możemy dowiedzieć się również że w trybie sezon live zostanie dodana frekwencja, a menu opcji w grze poszerzy się o opcję jednoczesnego otwierania wszystkich menu. Adekwatnie do prac na update 3 posuwają się prace nad FIFAM 12, które idą pełna parą i koncentrują się głownie na budynkach klubowych, sponsorach oraz trybie 3D. W związku z dużym zakresem prac nad nową odsłoną gry do studia dołączyły dwie osoby Dominik Forstmaier oraz Marc Lange. Wraz z rosnącym zespołem pojawił się także specjalny temat na oficjalnym forum gry w którym pojawiły się następujące kwestie:

1. Szkolenie
Czy należy wrócić do codziennego planowania? Jakie dodatkowe elementy szkolenia lubisz najbardziej? Co jest najważniejszym elementem dobrego szkolenia, w zależności od punktu widzenia?

2. Konferencje
Jak ważne są dla Ciebie konferencje w grze? Co należy brać pod uwagę podczas tworzenia ich?

Wasze wypowiedzi w tych kwestiach są na tyle istotne że mogą mieć wpływ na model rozgrywki w najnowszej odsłonie gry. Tak więc jeśli znacie język angielski zachęcamy do dołączenie do dyskusji na angielskiej wersji oficjalnego forum pod tym linkiem. Dla osób które nie czują się na siłach stworzyliśmy kopię tematu w którym możecie wypowiadać się w ojczystym języku. Zebrane opinie przetłumaczymy i prześlemy do studia. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do dyskusji w tym miejscu.