Twoja funkcja – Runda 3

fifam12

fifam12Wraz z rozpoczęciem prac nad integracją drugiej wygranej opcji o której pisaliśmy ostatnio, ruszyła kolejna runda „Twojej funkcji”. Tym, razem do wyboru mam cztery opcje wybrane przez studio Bright Future. Przypomnijmy że opcja z najwyższa liczba głosów w ankiecie zostanie dodana do najnowszego wydania FIFA Manager. Poniżej prezentujemy cztery propozycje.

Twoja funkcja – Runda 3

A) Trwała utarta morale źle opłacanych zawodników
Oferujesz największemu talentowi pięcioletni kontrakt + dwuletnią opcję dla klubu + automatyczne przedłużenie umowy po X spotkaniach. Zawodnik poprawia się drastycznie, ale nie zarabia więcej niż jego początkowa płaca. Wraz z czasem jego morale będą maleć.

B) Zwiadowca drużyn narodowych
Obecnie jest to bardzo żmudny proces, ta nowa funkcja spowoduje dodanie odpowiednich opcji i sprawi, że będzie to wiele bardziej komfortowe.

C) Pokaż postęp doświadczenia
W nowym przeglądzie składu zaimpletowane zostanie “Doświadczenie”. Będziesz mógł zobaczyć, który zawodnik osiągnie nowy poziom doświadczenia.

D) Cele treningowe
Po przypisaniu celów szkolenia możesz je sortować według nazwy lub poziomu. Dodatkowo, możesz również wybrać, włączenie opcji w której pięć celów treningowych ma te same wartości docelowe. Opcja do wybrania indywidualnych wartości celów treningowych zostanie również dodana.Złóż także swoją własną propozycję na naszym forum!