Zwycięska funkcja z drugiej rundy wdrożona

gerald_you_future

gerald_you_futureInicjatywa „Twoja Funkcja w FIFA Manager 12” nabiera rozpędu. Podczas gdy fani gry oddają swoje głosy w rundzie trzeciej, programistom ze studia Bright Future udało się już zaimplementować zwycięską funkcję z rundy poprzedniej. Przypomnijmy, że opcją tą jest możliwość zgłoszenia własnego stadionu do organizacji finału pucharu europejskiego. Efekty prac nad tą funkcją obrazują poniższe screeny:
   

 

Zgłaszanie stadionu:

apply.for.european.cup.final_application_int
Z powyższego screenu wynika, iż możemy zdecydować, finał której imprezy chcemy zorganizować na własnym stadionie. Jednocześnie otrzymujemy przewidywania odnośnie naszych szans na zorganizowanie finału w danym pucharze. Możemy również określić wielkość budżetu jaki przeznaczymy na zorganizowanie spotkania finałowego. Jeśli finał odbędzie się na naszym stadionie, zyska na tym prestiż naszego klubu jak również kasa klubowa, do której trafią przychody ze sprzedaży biletów.

Ogłoszenie gospodarza finału:

apply.for.european.cup.final_announcement_int
Powyższy screen prezentuje ogłoszenie organizatorów spotkań finałowych Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej.

Jeśli macie jakieś sugestie dotyczące powyższej funkcji lub propozycje wprowadzenia do niej jakichś zmian piszcie w komentarzach. Producenci gry mogą nadal wprowadzić pewne korekty, jeśli uznają to za zasadne.