Twoja Funkcja – runda 4 oraz wyniki poprzedniej

gerald_you_future

gerald_you_futureRunda trzecia inicjatywy „Twoja funkcja w FIFA Manager 12” została właśnie zakończona. Zwycięstwo przypadło opcji „A” Trwała utarta morale źle opłacanych zawodników. Jednak już dzisiaj wiadomo, że w kolejnej odsłonie gry FIFA Manager ujrzymy również funkcję „C” Pokaż postęp doświadczenia, która uplasowała się na drugim miejscu. Co więcej, jak dowiadujemy się z oficjalnego forum gry, wdrożona została kolejna inicjatywa, zaproponowana w „wątku życzeń”, a odnosząca się do problematyki prestiżu w mniejszych krajach. Od teraz międzynarodowy prestiż klubu funkcjonującego na terytorium jednego z takich krajów będzie można zwiększyć ponad ustalony wcześniej limit. Zgodnie z sugestiami fanów będzie on powiązany z rankingiem pięcioletnim.
   
Wyniki trzeciej rundy są już znane, pora zatem rozpocząć kolejną. Tym razem czeka na nas pięć propozycji, warto oddać swój głos wpływając się w ten sposób w pewnym stopniu na ostateczny kształt gry FIFA Manager 12. Oto pięć kolejnych funkcji, na które można aktualnie głosować:

A) Osiągnięcia managera
Zdobywanie tytułów nie wystarcza Ci już? Stworzymy dla Ciebie dodatkowe wyzwania w grze. Dzięki temu gra stanie się trudniejsza. Szczegółowy system punktowania będzie na bieżąco informował Cię o osiągniętych celach, a także pozwoli na porównanie własnych umiejętności z innymi managerami. Wyzwania będą stanowić jednocześnie tutorial pokazujący wiele nowych funkcji w grze.

B) Kategorie na liście obserwowanych
Zawodnicy będą mogli być podzieleni na kategorie na liście obserwowanych. Dzięki temu uzyskamy lepszy przegląd.

C) Ranking piłkarzy z największą liczbą asyst i goli po meczu ligowym
Na ekranie pomeczowym będziemy mogli bezpośrednio dostrzec najlepszych asystentów oraz strzelców.

D) Zbuduj nowy stadion
Jeśli masz dosyć długoterminowej rekonstrukcji oraz renowacji stadionu, powinieneś wybrać tą funkcję. Dzięki tej opcji możesz zbudować kompletnie nowy stadion od podstaw, przy czym nie będzie on używany aż do momentu ostatecznego ukończenia. Możesz zdecydować jakie fundusze przeznaczyć rocznie na budowę takiego stadionu. W momencie kiedy budowa nowego stadionu zostanie ukończona będziesz mógł rozgrywać na nim mecze, natomiast stary obiekt zostanie zburzony.

E) Status pucharów
W oknie „Pierwszego składu” mamy aktualnie ekran „Sytuacja” z obszernymi informacjami na temat rozgrywek ligowych oraz tylko powierzchownymi informacjami na temat rozgrywek pucharowych. Przebudujemy tą zakładkę, dzięki czemu rozgrywki pucharowe zyskają odrębny ekran zawierający informacje na temat poprzednich spotkań oraz właściwych tabeli grupowych.