Twoja funkcja – Runda 6

gerald_you_future

gerald_you_futureW dniu wczorajszym na łamach naszego portalu opublikowaliśmy wyniki rundy 5 w kampanii „Twoja funkcja”. Czas więc na kolejną już odsłonę funkcji zaproponowanych przez użytkowników FIFA Manager. Oto kolejnych pięciu kandydatów a wśród nich nie lada „perełka” dla fanów serii. Zachęcamy do głosowania, być może to Twój głos przesądzi o zaistnieniu wygranej opcji w grze FIFA Manager 12!

A) Cele szkoleniowe
Dodana zostanie opcja “zastosuj do wszystkich zawodników”, “zastosuj do wszystkich bramkarzy”, “zastosuj do wszystkich obrońców”, “zastosuj do wszystkich pomocników”, “zastosuj do wszystkich napastników”. Przyspieszy to bardzo ustalanie celów szkoleniowych.

B) Wygenerowane głowy 3D na ekranie składu
Wraz z dodaniem tej funkcji zostanie położony kres pustym wizerunkom głów zawodników na ekranach składów, używając głów 3D. Jednak nie jest to takie łatwe do wdrożenia, jak się może wydawać. Zwłaszcza, że przekształcenie twarzy 3D w trakcie gry jest czasochłonne i znacznie spowalnia tworzenie ekranów.

C) Statystyki Pucharu Europy
Dodamy statystyki z liczbą występów i bramek w międzynarodowych zawodach jak również odpowiednie grupy statystyk.

D) Dzień testowy
To szansa dla każdego niedoświadczonego piłkarza! Każdy kto jest przekonany, że jest utalentowanym zawodnikiem może to zweryfikować. Wybierz różne ćwiczenia w celu selekcji ziarna od plewu i ustal, który gracz może mieć rzeczywiście realną szansę jako profesjonalny piłkarz. Każ mu biegać w górę i w dół po schodach stadionu albo niech rzuca piłkami lekarskimi. Twój osobisty asystent czeka na ten dzień przez cały rok.

E) Reaktywacja ‘Treningu na żywo‘
Bardzo stara funkcja z Total Club Manager 04. Co tydzień masz możliwość prowadzenia jednej sekcji treningowej na własną rękę i określenia wszystkich ćwiczeń, które odbędą się w ramach tej sesji. Ale bądź ostrożny i nie daj się pokonać lub zbuntować zawodnikom.

PS. Przypominamy że nadal możecie składać swoje własne propozycje na oficjalnym forum gry lub na naszym.