Wysyp menadżerskich blogów

blog2

blog2Ostatnimi czasy użytkownicy naszej sceny zaczęli przejawiać chęć publikowania własnych dokonań w grze FIFA Manager. Efektem tego są liczne blogi publikowane na naszym forum oraz stronie. Dzięki takim publikacjom możecie śledzić kariery menadżerskie innych wirtualnych managerów, podpatrywać ich styl gry, rozwiązania taktyczne, czy też ekonomiczne. Kto wie, może dzięki tym tekstom wykorzystacie niektóre elementy czy też rozwiązania proponowane przez blogowiczów we własnej rozgrywce. Również i Was gorąco zachęcamy do dzielenia się własnymi karierami, przypominam, że zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą publikować własne blogi również na stronie.
   
Pierwsza z opisywanych karier została zaproponowana przez Sebę81 i ma bardzo innowacyjny charakter. Otóż poczynania fana Schalke możecie śledzić oglądając filmiki, prezentujące każdy ruch Seby w roli managera wicemistrza Niemiec. Kolejne kariery opisywane są już w klasyczny, tekstowy sposób. Możecie zatem poczytać o przygodzie nighta76 w klubach angielskich: Newcaste oraz Millwall, o włoskich perypetiach BoskiegoRomana prowadzącego Palermo, o podboju Europy drużyną z Myślenic w wykonaniu użytkownika Mis.Pimboli, o wunderspielteamie promastera, czy też o zmaganiach norbiniego12 w roli szkoleniowca poznańskiego Lecha.

Ostatnia kariera natomiast to prawdziwy rarytas dla wszystkich entuzjastów długo wyczekiwanego dodatku Polish Giga Patch 4.0. Liber, jeden z głównych twórców tegoż potężnego dodatku postanowił opisać własną karierę z wykorzystaniem powyższej aktualizacji polskich rozgrywek. Jego głównym celem jest poprowadzenie na sam szczyt trzecioligowego MKS Myszków i zdobywanie z tym klubem trofeów zarówno na arenie krajowej jak i w przyszłości również europejskiej.

Na koniec przypomnę tylko, że dzisiaj o północy startuje premiera tegorocznego Polish Giga Patcha, to za pewne dobry pretekst do rozpoczęcia nowej rozgrywki w pełni zaktualizowanych i dopracowanych polskich rozgrywkach. Kto wie, może i ktoś z Was będzie chciał zaprezentować swoją karierę na łamach naszgo serwisu. Gorąco wszystkich do tego zachęcamy, PGP 4.0 zapewne dostarczy Wam wiele godzin fascynującej i wciągającej rozgrywki. Czekamy zatem na Wasze interesujące blogi!

Jako suplement do tego newsa zamieszczam poniżej linki do wszystkich wymienionych karier:
FIFAM11-Schalke
Moje Newcastle
Let them come…. czyli początek wielkiej potęgi Millwall
Włoskie perypetie drużyny z Palermo – cz.1 i cz.2
Włoskie perypetie drużyny z Palermo – cz.3
Włoskie perypetie drużyny z Palermo – cz.4
Podbój Europy: C’mon Myślenice!
Wunderspielteam w 10 lat
Czy Lech zaistnieje w Europie?…
“Polisz menadżer” – czyli kariera trenerska po polsku