Twoja funkcja – Runda 7

gerald_you_future

gerald_you_futureRudna numer 7, która jest ostatnią w inicjatywie „Twoja Funkcja” właśnie dzisiaj pojawiła się na oficjalnej stronie FIFA Manager. Po raz kolejny spośród propozycji użytkowników, zostało wybranych pięć najlepszych według producentów gry. Która z nich pojawi się w nowej wersji FIFAM zostało nam po raz kolejny powierzone. Zachęcamy do głosowania na jedną z poniższych propozycji:

 

 

A) Zdarzenia losowe, które wpływają na cechy charakteru i pewne umiejętności zawodnika
W grze zawarte zostaną nowe wiadomości obejmujące nowe cechy charakteru, jak na przykład “treningowa niechęć” lub “treningowe ambicje”. Te reprezentowane zawsze będą małym wierszem tekstu, np. takim; “Twój zawodnik X osiągnął już wszystko. Jego motywacja do stawienia się na trening o czasie, zanika. Otrzymuje on cechę “treningowa niechęć”.

B) Pokaż ważne umiejętności nie tylko dla głównej pozycji
Pole wyboru umożliwia również pokazanie ważnych umiejętności dla każdej pozycji gracza w oknie informacyjnym o zawodniku.

C) Emerytowani zawodnicy
Pod koniec sezonu, nowy ekran pokaże wszystkich zawodników, którzy zakończyli karierę.

D) Rozmowa przed każdym meczu
Przed każdym meczem menadżer będzie mógł wybierać spośród kilku różnych wypowiedzi. Jeśli zespół uwierzy w jego słowa pójdą grać wzmocnieni, jeśli nie wierzą w jego słowa rozmowa nie będzie miała na nich wpływu. Gracz będzie mógł zobaczyć wyniki swojej wypowiedzi po meczu, jeśli wybierzesz odpowiednie słowa przed grą zdobędziesz zaufanie oraz wiarę zespołu w Twoje swoje w późniejszych meczach. Jeśli nie, da to negatywny wpływ, a zespół straci zaufanie i morale.

E) Historia zawodnika
W Informacji o zawodniku pokazana zostanie “Historia” zawierająca wszystkie dane odbytych meczy w klubie (bramki itp.) oraz dodana zostanie opcja “Łącznie”, w której zostaną zsumowane wartości z wszystkich sezonów. Ponadto możliwe będzie wyświetlenie wykresu każdej z tych wartości (mecze, bramki, asysty, kartki, zawodnik meczu oraz poziom).

PS. Przypominamy że nadal możecie składać swoje własne propozycje na oficjalnym forum gry lub na naszym.