Wywiad z Brusem, dobrym duchem polskiej sceny FIFA Manager

wywiad

wywiadPomimo faktu, że z naszym serwisem jest prawie od początku jego istnienia i ma ogromny wkład w rozwój serwisu, niewielu z Was miało okazję poznać go bliżej. Ja należę do osób, które miały przyjemność odkryć oblicze Szczepana w realnym świecie i muszę przyznać, że jest to wspaniały człowiek, który jednak potrafi być upartym skurczybykiem o czym kilkukrotnie przypomniał mi w naszych kontaktach. Dziś, przy okazji obchodów trzecich urodzin naszego serwisu przedstawiam Wam wywiad z Brusem, dzięki któremu będziecie mogli bliżej poznać tajemniczą postać polskiej sceny FIFA Manager.

 

1. Ostatnio jesteś mniej aktywny na scenie, możesz zdradzić co jest tego powodem?
Powodów jest  kilka.. nawał pracy (na co nie mogę narzekać), treningi kilka razy w tygodniu, no i muszę poświęcić trochę czasu mojej świeżo upieczonej żonie 🙂

2. Jak oceniasz kierunek i tempo rozwoju serwisu?
Gdyby nie nasz serwis i dodatki które są wydawane, Fifa Manager byłaby pusta. Wystarczy popatrzeć, ile ludzi czeka na wydanie PGP….i już można samemu odpowiedzieć na to pytanie.

3. Jakiej drużynie oprócz Kuźni Ustroń jeszcze kibicujesz?
Przede wszystkim Wiśle Kraków i Podbieskidziu Bielsko-Biała, pozostaję również wierny Błyskawicy Drogomyśl.

4. Hannah Montana jest Twoją ulubiona bohaterką, czy coś się tutaj zmieniło?
Nic się nie zmieniło… wszystkie jej dialogi znam na pamięć, ostatnio nawet kupiłem sobie cały trzeci sezon 😉

5. W chwili obecnej trwają prace związane z organizacją zjazdu sympatyków gry i serwisu, czy planujesz również pojawić się na tej imprezie?
Oczywiście… o ile nie pokryje się to z datą trasy koncertowej Hannah Montana.

6. Ostatnio dużo się mówi o szansach naszej reprezentacji na Euro2012. Jak uważasz stać naszą drużynę na sprawienie sensacji i awans do fazy pucharowej turnieju czy raczej zakończymy imprezę już po trzech meczach?
Całym sercem życzę im wyjścia z grupy, lecz patrząc na polską piłkę… bardziej wierzę w koncert Hannah Montana w amfiteatrze w Ustroniu 🙂

7. W tym sezonie w Ekstraklasie triumfowała Wisła Kraków. Czy uważasz, że zasłużenie?
Jak najbardziej, nigdy nie było i nie będzie innych kandydatów na mistrza, no chyba że w tym sezonie bedzie to Podbeskidzie 🙂

8. Stać Wiślaków na awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów?
Czekamy już na polski zespół w LM ponad 15 lat Wierzę, że ten rok będzie przełomowy dla piłkarzy Wisły Kraków i zaprezentują się przynajmniej tak dobrze, jak Lech Poznań w europejskich pucharach.

9. Ostatnio do Ekstraklasy awansowało Podbeskidzie Bielsko-Biała po raz pierwszy w historii. Czy zespół z twoich okolic może namieszać w lidze? Czy raczej pożegna się z nią po jednym sezonie?
Jeśli Podbeskidzie będzie grało tak, jak w Pucharze Polski, jestem przekonany, że namieszają w Ekstraklasie. Podbeskidzie ma bardzo zgrany zespół, teraz testują jeszcze paru nowych zawodników. Problem jest w stadionie…bo może pomieścić 3 tys kibiców, jak na takie miasto jak Bielsko, to trochę mało.

10. Jedna z naszych najważniejszych postaci na scenie, Bartek spodziewa się dzidziusia. Co ty jako doświadczony ojciec dwóch córek mógłbyś doradzić bądź podpowiedź naszemu nowemu tatusiowi?
Mam trzy córki i wiem, ile to ciężkiej pracy i nerwów, ale z drugiej strony, ile to radości. Uważam, że najważniejsze jest nauczenie dzieci szacunku do rodziców, bycie konsekwentym w podejmowanych decyzjach i nauczenie się słuchania dzieci. I jeszcze jedno.. jak masz czas to wyśpij się teraz, bo później nie będzie czasu 😉

11. Jakimi zespołami grasz w FIFA Manager?
Wisła Kraków, Podbeskidzie Bielsko-Biała i Kuźnia Ustroń

12. Co było twoim największym sukcesem w tej grze?
Awans do fazy grupowej Ligii Mistrzów Kuźnią Ustroń

13. Próbowałeś grać w FIFAM jakąś egzotyczną drużyną, nie wiem z Azji czy Ameryki Płn.? Chodzi oczywiście o klub.
Nie i nie mam zamiaru próbować.

14. Jak oceniasz ogólnie rozwój gry? Czy zmierza on w dobrym kierunku?
Patrząc na inne managery…. tak.

15. Jakiej funkcji najbardziej brakuje Ci w FIFA Manager?
Zdecydowanie więcej taktyki.

16. Jak sądzisz, czy najnowsza wersja gry będzie przełomową edycją tej serii, czy pozostawi po sobie spory niedosyt jak to było do tej pory?
Mam nadzieję że Fifa Manager 2012 będzie tą przełomową edycją, na którą tak wiele osób czeka.

17. Twoje życiowe motto, którym się kierujesz to?
Wolę umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach 🙂

18. Czy Bóg jest kobietą?
Nie wiem, nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Chociaż z drugiej strony, tylko kobieta bez zmrużenia oka mogła wyciągnąć facetowi żebro 🙂 Do dzisiaj im to zostało…..daj kobiecie palec a zapierdoli ci cały portfel 🙂 Oczywiscie są wyjątki 🙂

19. Czy mimo natłoku pracy znalazłeś czas aby rozegrać kilka sezonów w FIFAM 11, a jak tak to ile?
Rozegrałem tylko 5 sezonów, ale mam nadzieję, że znajdę czas na więcej.