Mecz 3D, Finanse, Aktywa fanów, Klubowicze – opis screenów

fifam12

fifam12Czas na kolejną porcję opisów najnowszej paczki screenów z gry FIFA Manager 12. Dzisiaj przedstawiamy detale na temat meczu rozgrywanego w trybie 3D, działu finansów, aktywów fanów oraz kolejnej nowej opcji jaką jest sekcja klubowiczów. Zapraszamy do lektury.

 

Mecz 3D

Powyższy screen w dużej mierze jest oczywisty i nie wymaga szczególnego tłumaczenia. Można podejrzeć dodatkowy zestaw danych zawodnika oraz jego poziom, a da się to uczynić poprzez kliknięcie na danym piłkarzu – można tego dokonać w każdym dowolnym momencie podczas toczącego się spotkania, bez konieczności uprzedniego spauzowania gry.

Finanse

To co widać na screenie to nowe centrum finansowe w grze FIFA Manager 12. Cały ten ekran oraz część gry zostały zaprojektowane, a później zaprogramowane od podstaw. Nowa alokacja środków telewizyjnych dla określonych krajów jak również Pucharu Europy jest teraz częścią nowego obszaru finansowego. Na dole screena można dostrzec dwie nowe funkcje: „aktywa fanów” oraz „kampania członkowska”. Kolejne screeny, które producenci opublikują w późniejszym terminie, będą odnosić się do tych dwóch funkcji, ujawniając więcej szczegółów.

W lewej górnej części obrazka widać jedną z nowych głów menadżera. W grze FIFA Manager 12 będziemy mieć prawie dwa razy więcej głów do wyboru, ponadto producenci postanowili zaimplementować bardziej atrakcyjnych mężczyzn oraz kobiety, z którymi będzie można wziąć ślub. Śmieszna ciekawostka: w prawie każdym save’ie otrzymanym od społeczności, gracze byli w związkach małżeńskich.

Aktywa Fanów

Gra FIFA Manager 12 daje Ci możliwość wygenerowania do trzech aktywów fanowskich, maksymalnie jeden na sezon. Oczywiście pieniądze powinny być oddane fanom w stosownym czasie – lepiej z nimi nie zadzierać w obecnych czasach!

Klubowicze

Aby pokazać dział klubowiczów w grze FIFA Manager 12, zaprezentowano ekran statystyk. Drużyny mają teraz własnych klubowiczów oraz mogą aktywnie zwiększać bazę fanów. To będzie prowadziło rzecz jasna również do zwiększenia przychodów.

Już jutro ostatnia porcja opisów, zaprezentowane zostaną detale odnoszące się do sekcji obozów treningowych, meczów towarzyskich oraz dnia testów – nowej opcji wywodzącej się z inicjatywy „Twoja Funkcja”.