FIFA Manager 12 na targach Gamescom

gamescom_320x160

gamescom_320x160Jak co roku seria FIFA Manager prezentowana jest na targach gier Gamescom organizowanych w niemieckiej Kolonii. Od dzisiaj targi otwarte są dla wszystkich widzów, co oznacza, że każdy fan może na własne oczy obejrzeć prezentację gry w wykonaniu Geralda Köhlera, głównego projektanta serii. Dla wszystkich tych, którzy z różnych powodów nie mogli wybrać się do Kolonii, na bieżąco publikowane będą newsy zawierające najważniejsze informacje udostępnione na targach, dotyczące tegorocznej odsłony gry.
   
Fani odwiedzający strefę FIFA Manager 12 mogą zadawać pytania i oczekiwać rzecz jasna odpowiedzi na nie. Odpowiedzi na najciekawsze z nich będą na bieżąco publikowane, oto pierwsze z nich:

Kiedy gra FIFA Manager 12 zostanie wydana?

Światowa premiera gry będzie miała miejsce 21. października, z kolei w Niemczech, Austrii i Szwajcarii data premiery to 20. października. Można już składać zamówienia przedpremierowe na stronie sklepu EA Origin.

Czy prowadząc drużynę która awansowała, będę miał możliwość zakupienia lepszych zawodników, czy zbyt niski prestiż klubu nie pozwoli mi na to?

Tak, będziesz mógł dokonać takich transferów. W grze FIFA Manager 12 poziom prestiżu zostanie skorygowany po awansie do wyższej ligi lub spadku do niższej. Oczywiście w pierwszym roku po awansie nie będziesz mógł kupić takich zawodników jak Ronaldo czy Rooney.

Czy będę mógł zatrzymać moją listę obserwatorską po zmianie klubu?

Tak, będzie to możliwe w grze FIFA Manager 12. Jeśli chodzi o ścisłość jest to jedna z funkcji fanowskich, która w ramach inicjatywy „Twoja Funkcja” została zaimplementowana do gry.

Jak wcześniej wspomnieliśmy Gerlad Köhler zaprezentuje dzisiaj tegoroczną odsłonę gry, jak tylko pojawi się podsumowanie jego występu poinformujemy Was o tym niezwłocznie. Na zakończenie obejrzyjcie kilka zdjęć z targów Gamescom:

poczatek poczatek poczatek poczatek poczatek poczatek poczatek poczatek