FIFA Manager 12 trafia do tłoczni

fifam12

fifam12Produkcja gry FIFA Manager 12 została zakończona w zeszłym tygodniu i trafiła do tłoczni”. – tymi słowami przywitał nas dzisiaj na swoim blogu Gerald Koehler, główny projektant gry. Niestety na 9 dni przed premierą nadal nie wiemy kiedy zostanie opublikowana wersja demonstracyjna gry, niemniej prace nad nią już trwają, a pierwsza jej wersja trafiła już do fazy testów.

Gerald poinformował również, że ciągle trwają prace optymalizacyjne nad pewnymi wewnętrznymi procesami studia za przykład podając narzędzie pozwalające na porównanie dwóch baz danych, dzięki czemu łatwo będzie można filtrować różnice pomiędzy nimi. Narzędzie to zostało już zaprojektowane i stworzone, dzięki niemu twórcy gry będą mogli precyzyjniej informować nas o zmianach zachodzących pomiędzy poszczególnymi aktualizacjami bazy danych. Jest to szczególnie ważne ze względu na funkcję Live Season, której baza danych w tym sezonie będzie zdecydowanie częściej  aktualizowana niż dotychczas.

Ostatnia wieść na dzisiaj jest taka, że poza jutrzejszym filmikiem prezentującym ostatnią część serii konferencji prasowych z Geraldem Koehlerem oraz Thomasem Tuchelem w roli głównej, w tym tygodniu pojawią się też nowe screeny z gry FIFA Manager 12, a jak zaznacza Gerald ujrzą one światło dzienne jeszcze przed weekendem. Wypatrujcie zatem naszych newsów, jak tylko zostaną one opublikowane dowiecie się o tym jak zwykle na łamach naszego serwisu.