FIFA Manager 12 – gdzie kupić

fifam12

fifam12Premiera najnowszej odsłony gry FIFA Manager już za tydzień. Tegoroczna edycja wspomagana przez kampanie fanowską „Twoja Funkcja” zapowiada się wyjątkowo, co więcej producenci obiecali daleko posuniętą poprawę trybu 3D, to wszystko sprawia, że każdy FIFAManiak z utęsknieniem wyczekuje 21. października, kiedy to gra trafi na półki sklepowe. Większość z Was zapewne już zastanawia się gdzie zakupić własny egzemplarz gry. Aby ułatwić Wam nieco to zadanie zapraszamy na przegląd dystrybutorów mających aktualnie grę FIFFA Manager 12 w swojej ofercie. Poza ceną znajdziecie tutaj również koszty przesyłki, które wpływają na ostateczny koszt zakupów i konieczne są do porównania wszystkich ofert. Zapraszamy do lektury.
   
3kropki.pl

Cena: 127,99 zł; Kliknij aby zamówić

Koszty przesyłki: 11,90-19,90 zł, odbiór osobisty: gratis; Kliknij aby zobaczyć koszty przesyłki

Grymel.pl

Cena: 127,90 zł; Kliknij aby zamówić

Koszty przesyłki: 9,90-21,90 zł, odbiór osobisty: gratis, za zakupy powyżej 400 zł przesyłka gratis; Kliknij aby zobaczyć koszty przesyłki

Gry-online.pl

Cena: 129,90 zł, jeśli posiadasz abonament MayClub cena wynosi 124,90 zł; Kliknij aby zamówić

Koszty przesyłki: 9-19 zł; Kliknij aby zobaczyć koszty przesyłki

Empic.com

Cena: 129,99 zł; Kliknij aby zamówić

Koszty przesyłki: 5-15 zł, odbiór w salonie: gratis (zobacz listę salonów); Kliknij aby zobaczyć koszty przesyłki
   

Gram.pl

Cena: 129,90 zł; Kliknij aby zamówić

Koszty przesyłki: 13,90-15,90 zł, odbiór osobisty w punktach GO24: 3,99 zł (zobacz listę punktów GO24); Kliknij aby zobaczyć koszty przesyłki
 
  
Ultima.pl

Cena: 129,90 zł; Kliknij aby zamówić

Koszty przesyłki: 11,90-14,90 zł, odbiór poprzez paczkomat w przypadku płatności kartą lub przelewem(zobacz listę paczkomatów): 4,99 zł; Kliknij aby zobaczyć koszty przesyłki

Muve.pl

Cena: 129,90 zł; Kliknij aby zamówić

Koszty przesyłki: 9,99-15,99 zł, odbiór własny(przedpłata): 4,99 zł; Kliknij aby zobaczyć koszty przesyłki

Sklep.psxextreme.pl

Cena: 129 zł; Kliknij aby zamówić

Koszty przesyłki: 12-15,90 zł; Kliknij aby zobaczyć koszty przesyłki

Merlin.pl

Cena: 136,99 zł; Kliknij aby zamówić

Koszty przesyłki: 6,25-16 zł; odbiór osobisty z firmowego Punktu Odbioru: gratis; Kliknij aby zobaczyć koszty przesyłki

Sklep Origin

Cena: 134,90 zł; Kliknij aby zamówić

Koszty przesyłki: brak

Informacje dodatkowe: W przypadku nabycia elektronicznej wersji w sklepie Origin, w cenie gry zawarta jest również funkcja Live Season (cena tej funkcji przy oddzielnym zakupie to 19 zł)

Na koniec warto wspomnieć też o wielkich supermarketach typu Media Markt, Carrefour, Saturn itp. Od kilku lat tego typu placówki oferują bardzo konkurencyjne ceny gier, warto zatem w dniu premiery zrobić rekonesans i odwiedzić te miejsca, bo może się opłacić.

Jak widzicie jest wiele miejsc, w których  można zaopatrzyć się w egzemplarz gry FIFA Manager 12. Ceny w większości placówek są bardzo podobne, być może jednak jesteście stałymi klientami, któregoś ze sklepów i możecie liczyć na dodatkowe rabaty czy zniżki. O tym która oferta jest najciekawsza musicie zdecydować już sami, to zależy od Waszych preferencji odnośnie postaci produktu (wersja elektroniczna czy pudełkowa) oraz formy przesyłki. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż w tym roku wersja elektroniczna gry w sklepie EA jest tańsza niż w zeszłym (134,90 zł w stosunku do 149 zł). Jeżeli preferujecie taką formę produktu, a w dodatku jesteście fanami funkcji Live Season i zamierzacie z niej korzystać to cena samej gry wyniesie was 115,90 zł (134,90-19), a zatem oferta sklepu Origin będzie dla Was najlepsza. Jeżeli Live Season to dla Was z kolei zbędny bajer, musicie poszukać gdzie indziej, jak widzicie powyżej jest z czego wybierać, życzymy Wam zatem udanych zakupów!

P.S. Jeśli macie jakieś doświadczenia z wyżej wymienionymi dystrybutorami, podzielcie się nimi w komentarzach. Jeśli wypatrzyliście inne ciekawe oferty sprzedaży gry FIFA Manager 12, również dajcie znać o tym pod dzisiejszym newsem.