Polish Giga Patch 5.0 – Ocena talentów

PGP_5.0_ocena_talentow

PGP_5.0_ocena_talentowJak co roku w naszym dodatku oprócz elementów graficznych, a także licencjonowanej bazy danych, staramy się ocenić jak najbardziej obiektywnie i realnie talent danego piłkarza. Wiadomo jednak, że nie jest to łatwe nawet jeżeli opieramy się na jego statystykach, występach, itp. rzeczach. W tym roku będziemy chcieli poprawić jeszcze bardziej ten element naszego patcha, więc postanowiliśmy stworzyć temat w którym będziecie mogli podzielić się opiniami, a także doradzić na temat talentu bądź umiejętności danego zawodnika.

Wystarczy we wzorze podanym poniżej napisać wszystkie potrzebne dane, a także swoją sugestię odnośnie talentu czy poziomu wybranego piłkarza. Nie musicie się ograniczać do jednego piłkarza. Nie ma limitu, można napisać tylu piłkarzy ile się tylko chcę. Proszę jednak pamiętać, że nie wszystkie sugestie zostaną uwzględnione w dodatku. Proszę także oceniać w miarę obiektywnie i szczególnie trzymać się podanego poniżej wzoru! Nie akceptujemy inaczej napisanych sugestii!

Wzór zgłoszenia:

Imię i Nazwisko*:
Data urodzenia*:
Klub (także proszę podać ligę)*:
Sugerowana liczba gwiazdek talentu*:
Poziom umiejętności:
Typ zawodnika:
Dlaczego akurat taki talent, bądź poziom:

Przykład:

Imię i Nazwisko*: Tomasz Frankowski
Data urodzenia*: 16.08.1974
Klub (także proszę podać ligę)*: Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa)
Sugerowana liczba gwiazdek talentu*: 6
Poziom umiejętności: 70
Typ zawodnika: Wychodzi na pozycję.
Dlaczego akurat taki talent, bądź poziom: Ponieważ Frankowski to jeden z lepszych napastników w kraju, a do tego z sukcesami w poprzednich latach kariery.

*Pola wymagane.

Temat dotyczy tylko polskiej bazy danych, która będzie zawarta w Polish Giga Patch 5.0.

Swoje propozycje publikujcie na naszym forum w tym miejscu: Polish Giga Patch 5.0 – Ocena talentów.