Amator na zgrupowaniu kadry U-21

new_oficjal_site

new_oficjal_site
Darmowe rozgrywki piłkarskie amatorów.

Najlepszy zawodnik Mistrzostw Polski Playarena, Bartłomiej Szamotulski, pojedzie w sobotę 12 listopada na zgrupowanie kadry U-21. We Wronkach będzie mógł obserwować przygotowania kadrowiczów przed meczem Polska-Mołdawia.

Tytuł najlepszego zawodnika ogólnopolskich rozgrywek Szamotulski wywalczył na sierpniowych finałach Mistrzostw Polski Playarena. Na boiskach wrocławskiego Stadionu Olimpijskiego rywalizowały wtedy ze sobą 32 najlepsze amatorskie zespoły z całego kraju. Wśród nich – Maniana Squad Gorzów Wielkopolski, wraz ze swoim 17-letnim liderem.

– Bartek jest najmłodszym zawodnikiem w drużynie, a to jego bramki doprowadziły nas do wicemistrzostwa – chwalił kolegę Marcin Maciejewski, kapitan Maniana Squad.

Szamotulski doprowadził gorzowian do wielkiego finału mistrzostw, gdzie przegrali oni z dwukrotnym mistrzem Polski Playarena, Spartanem Leśnica. Gorycz porażki osłodziło mu jednak wyróżnienie ze strony obserwującego turniej Stefana Majewskiego. Zdecydował się on zaprosić zawodnika na jedno ze zbliżających się zgrupowań kadry U-21.

– Byłem bardzo mile zaskoczony poziomem turnieju – przyznaje popularny „Doktor” – O wyborze Szamotulskiego zdecydowały przede wszystkim jego znakomite umiejętności techniczne i wpływ na grę całego zespołu.

Szansę na podpatrywanie najlepszych polskich młodzieżowców Bartłomiej Szamotulski dostanie w zbliżającym się tygodniu. Na zgrupowaniu we Wronkach poznać będzie mógł m.in. Artura Sobiecha, Grzegorza Krychowiaka czy Ariela Borysiuka. Przygotowywać będą się oni do ostatniego w tym roku meczu eliminacji MME, który rozegrają 14 listopada przeciwko Mołdawii.

Playarena to największe, ogólnopolskie rozgrywki piłkarskich amatorów. Dołączyć do darmowej ligi miejskiej można w każdej chwili, rejestrując się na stronie www.playarena.pl