World Giga Patch 3.0 – prace ruszyły!

wpg3.0

wpg3.0Za kilka dni nasz portal udostępni PGP 5.0 dla wszystkich fanów gry FIFA Manager, a więc każdy czy to z Polski czy zagranicy będzie miał możliwość poprowadzenia polskiej drużyny z najdalszych zakątków naszego kraju. Nie oznacza to, jednak, że nasza sceny przestała działać w kierunku jeszcze lepszego udoskonalenia gry FIFA Manager 12. Wręcz przeciwnie.

Od teraz rozpoczynamy kontynuację prac nad naszym drugim “dzieckiem”, które w tym roku będzie oznaczone numerem 3.0, jednak edycja ta będzie nieco się różniła od poprzednich. Przede wszystkim będziemy chcieli się skupić na tych silniejszych ligach z danego kontynentu, ale co za tym idzie poprawić się nie tylko w bazie danych, ale także w elementach graficznych. Możecie się spodziewać zdecydowanie większej ilości zdjęć 2D dla zawodników oraz sztabów trenerskich, masy zdjęć stadionów, miast, przyśpiewek i wiele innych.

Skróci się także czas oczekiwania dla danych części. Pierwsze 4 państwa pojawią się już pod koniec stycznia, a kolejne systematycznie w ciągu najbliższych tygodni. Na pierwszy ogień idą Azjatyckie potęgi takie jak Arabia Saudyjska, Australia, Chiny i Katar. Ligi dla większości z was egzotyczne, ale kto by nie chciał poprowadzić takich piłkarzy jak Nicolas Anelka, obecnie występujący w chińskim Shanghai Shenhua, Mamadou Nianga grającego w katarskim Al-Sadd czy zaszaleć na rynku transferowym pieniędzmi od bajecznie bogatych szejków. To wszystko będzie czekać na was właśnie w WGP 3.0!
   
Postęp prac nad dodatkiem możecie śledzić na naszym forum w tym miejscu. Temat będzie na bieżąco aktualizowany.

wgp3.0_big