PGP 5.0 dostępny do pobrania dla wszystkich!

Wszyscy Ci, którzy nie posiadają konta na naszym serwisie, a także nie aktywowali usługi SMS News, mogą od dzisiaj cieszyć się najważniejszym dodatkiem na polskiej scenie gry FIFA Manager. Polish Giga Patch 5.0 jest bowiem dostępny od dzisiaj również dla użytkowników niezarejestrowanych. Wszystkich fanów tegoż dodatku zapraszamy zatem do działu Download, do wyboru macie dwie wersje: jedno- oraz dwuczęściową. Do pobierania zalecane jest użycie dowolnego akceleratora stabilizującego łącze podczas downloadu. Wszystkim FIFAManiakom życzymy wysokich transferów, a także owocnych karier w wirtualnym świecie gry FIFA Manager 12. W tym roku podobnie jak w zeszłym macie również możliwość zamówienia dodatku na płycie DVD. Dzięki tej opcji nie musicie martwić się o stabilność łącza, a płyta z dodatkiem zostanie dostarczona do Waszych rąk przez listonosza. Szczegóły związane z wysyłką znajdziecie w tym miejscu. Poniżej zamieszczamy natomiast charakterystykę Polish Giga Patcha oznaczonego numerkiem 5:

Polish Giga Patch 5.0 przeznaczony pod FIFA Manager 12, przyniesie wam cztery grywalne klasy rozgrywkowe, co daje w rezultacie dwanaście lig oraz 235 klubów (Ekstraklasa, pierwsza liga, dwie grupy drugiej ligi oraz osiem grup ligi trzeciej). Oczywiście dla maniaków naszego serwisu, w dodatku znajdziecie tradycyjnie już zespół FIFAM.info Team, dzięki któremu będziecie mogli osiągnąć wirtualne sukcesy naszym redakcyjnym gronem. Dodatek zwiększa liczbę piłkarzy występujących w polskich rozgrywkach do ponad 6000, w tym wliczeni zostali oprócz zawodników pierwszych składów także piłkarze na co dzień występujących w zespołach rezerw oraz juniorskich. Ponadto, do bazy danych zostali również prawdziwi menadżerowie, klubowe sztaby szkoleniowe, członkowie zarządów oraz sędziowie. Postaraliśmy się także o możliwie najlepsze odwzorowanie klubowych budżetów.

Oczywiście Polish Giga Patch to nie tylko baza danych, to także mnóstwo elementów dźwiękowych i graficznych identyfikujących poszczególne osoby, kluby i rozgrywki i tak:

Stadiony 3D – w dodatku znajdziecie odwzorowane stadiony wszystkich zespołów dla trybu 3D, co przełoży się na zupełnie inne wrażenie podczas rozgrywania spotkań na PEPSI Arenie, Dialog Arenie czy Arenie Kielc.

Zdjęcia miast i stadionów – PGP zawiera zdjęcia przedstawiające miasta, w których siedziby mają kluby występujące w grze, a także zdjęcia stadionów, na których występują.

Opisy miast – Dodatek zawiera opisy każdego miasta będącego siedzibą klubu występującego w dodatku. Z opisów poznacie krótką charakterystykę każdej miejscowości łącznie z historią, liczbą ludności i danymi dotyczącymi najważniejszych zabytków oraz głównych gałęzi funkcjonującego w tych miastach przemysłu.

Stroje – Każdy z klubów posiada odwzorowane komplety strojów domowych oraz wyjazdowych, w których występuje na co dzień w realnych rozgrywkach. Reprezentacja Polski została zaopatrzone w nowe koszulki, w których wystąpi na Mistrzostwach Europy w 2012 roku.

Wizerunki piłkarzy i pozostałych osób – Dodatek zawiera kilka tysięcy wizerunków zawodników, trenerów, arbitrów oraz działaczy.

Inne elementy graficzne – PGP dodaje do gry również herby klubowe, emblematy rozgrywek oraz inne elementy takie jak bilety, obrazki do strony www, itp.

Łatka polonizacyjna – Dodatek zawiera również pełne spolszczenie gry kompatybilne z trzecią oficjalną łatką, dzięki czemu w grze zobaczycie nowe komentarze pomeczowe, wiadomości email, poprawione rozmowy oraz wywiady.