FIFAM.info Winter Cup 2012

Po raz kolejny na łamach naszego forum organizowana jest zabawa, w której możecie sprawdzić się w roli menadżera piłkarskiego. Tego typu zabawa szczególnie przypadła Wam do gustu, macie zatem kolejną okazję aby wykazać się własnym kunsztem taktycznym. Roli organizatora podjął się znów DrHouse, który wzorowo poprowadził poprzednią edycję konkursu. Swoje zgłoszenia możecie wysyłać do 12 lutego w tym temacie na naszym forum. Aby zapoznać się ze szczegółami zabawy przeczytajcie kilka słów od organizatora:

Oto przed Wami kolejna edycja z serii FIFAM.info Cup – FIFAM.info Winter Cup 2012. Na czym będzie polegał? Wy wybieracie klub, taktykę, skład itp, przesyłacie na odpowiedni adres. W przewidywaniach meczowych (opcja w grze FIFA Manager) mecz pomiędzy dwoma ekipami zostanie rozegrany w trybie 3D a najciekawsze akcje ze spotkania zostaną nagrane i opublikowane na YouTube. W tej edycji zostaniemy przy różnorodności klubów i tak oto możecie wybrać kogo chcecie do turnieju, od FC Barcelona aż po Unia Mściwojów. Forma rozgrywek to puchar, przegrany odpada, wygrany zostaje.

Zgłoszenie:
Piszecie post, którą drużynę wybieracie. Klubu nie można zmieniać. UWAGA: nie podawać taktyki w postach. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 12.02.2012r do godziny 12.00. Jednego klubu nie mogą prowadzić dwie różne osoby.

Taktyka:
Ma zawierać screeny: formacji, taktyki, poleceń indywidualnych i korytarzy biegów. Obrazki te przesyłacie na e-mail: DrHouse@18.193.65.113 Taktykę możecie zmieniać w każdym meczu. Data przesłania pierwszych taktyk to 12.02.2012r. tuż po rozlosowaniu par pucharowych.

Wyniki:
Informacja o zakończeniu pierwszej rundy będzie podana tydzień po rozlosowaniu par (19.02.2012) a tym samym data zakończenia następnej rudny.

Zawieszenia i kontuzje:
Jeżeli zawodnik otrzyma czerwoną kartkę to pauzuje w następnym meczu, dwie żółte kartki w dwóch różnych meczach dają taki sam rezultat. Kontuzja zawodnika wyklucza go z gry do końca turnieju.

Wygrana:
Na razie trwają poszukiwania osoby, która mogłaby sponsorować turniej, być może będzie podobnie jak w Summer Cup – człowiek o dobrej woli przekazał 100zł w ostatnim dniu zapisów.

Turniej zostanie rozegrany jeżeli będzie co najmniej 16 uczestników!

Obowiązuje oryginalna baza danych + PGP 5.0.

Wszystkim FIFAManiakom życzymy powodzenia!