Polish League Plus – zbieraj karty, rozgrywaj mecze, poznawaj zawodników i zdobywaj autografy!

polish_league_plus

polish_league_plusPolish League Plus to pierwsza tak rozbudowana gra planszowa o tematyce piłki nożnej.

Podczas gry każdy z graczy wciela się w managera swojego zespołu piłkarskiego, do stworzenia wymarzonego zespołu pozyskuje fundusze z prowadzenia stadionu, im większy stadion tym więcej pieniędzy posiadasz na zakup lepszych piłkarzy. W grze znajdziesz także prezesów klubów, którzy poprzez swoje umiejętności negocjacji mogą zwiększyć twoje możliwości finansowe. Dobry zespół nie funkcjonowałby  dobrze bez trenera, w grze PL+ masz do wyboru 14 trenerów z polskiego podwórka i każdy z nich zwiększa umiejętności innych formacji – dobierz takiego, który sprawdzi się w twojej taktyce. Będziesz mógł wybierać z pośród 328 różnych piłkarzy którzy pomogą Ci pokonać przeciwnika.

W trakcie rozgrywki będziesz wykorzystywał umiejętności piłkarzy. Każdy z zawodników dostępnych w grze został oceniony w czterech kategoriach: strzał, podanie, drybling, obrona; bramkarz posiada także umiejętność obrony karnego oraz sytuacji jeden na jednego.

Swoją akcję za każdym razem będziesz mógł przeprowadzić zupełnie inaczej w zależności od tego jaka sytuacja będzie na boisku. Jeżeli zauważysz, że któryś z obrońców nie zdążył wrócić do obrony bądź bramkarz bardzo słabo radzi sobie w sytuacjach jeden na jednego będziesz mógł to wykorzystać i zagrozić bramce przeciwnika.

Podczas rozgrywki każdy z graczy będzie mógł wybrać formację jaką chce rozegrać spotkanie mamy tutaj bardzo duży wybór od tradycyjnego 1:4:4:2 poprzez 1:3:5:2 do 1:5:4:1 i wielu, wielu innych. Żeby wprowadzić do gry sytuacje znane Ci z prawdziwych boisk, będziesz wykorzystywał karty zdarzeń, każdy z graczy będzie posiadał po trzy karty zdarzeń obrony i ataku. Gracz który jest przy piłce wykorzystuje karty zdarzeń ataku np.: dobitka, strzał życia czy drybling mistrza zwiększające Twoje szanse na strzelenia bramki. Natomiast gracz broniący korzysta z kart zdarzeń obrony np.: dobre krycie, rzut autowy, czy parada pozwalające mu przejąć piłkę.

W pudełku znajdziesz:

– 25 kart kolekcjonerskich (22 karty zawodników, 3 karty specjalne)

– zasady gry planszowej Polish League Plus

– plansza do gry

– 40 kart zdarzeń wykorzystywanych w grze planszowej (20 kart zdarzeń ataku, 20 kart zdarzeń obrony)

– żetony piłki i kartek

– kostki do gry

GRA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY OD 14 ROKU ŻYCIA.

Wszystko po to by jak najlepiej wczuć się w realia piłkarskich boisk.
Więcej na www.plplus.pl