Bright Future dołącza do Travian Games

fifam12

fifam12W opublikowanym komunikacie prasowym na oficjalnej stronie Bright Future, dowiadujemy się że studio dołączyło do rodzinny Travian Games. Wydawca ten jest jedną z największych światowych firm oferujących darmowe gry przeglądarkowe w ponad 50 krajach. Aktualna oferta zawiera 8 produktów z różnych gatunków w tym zaprojektowaną przez BF grę „Miramagia”. Gra ta oprócz rosnącej liczby użytkowników ma na swoim koncie tytuł gry przeglądarkowej roku 2011, a w tym po raz kolejny została nominowana do tej prestiżowej nagrody. O całej sytuacji na łamach artykułu wypowiedziały się obie strony:

Gerald Köhler, przedstawiciel Bright Future GmbH jest przekonany że ten rok będzie jeszcze lepszy niż poprzedni. “Travian Games jest od ponad półtora roku naszym partnerem, o którym można powiedzieć że jest solidny i rzetelny. Dzięki swojej strategii od lat jest bez konkurencyjny jeśli chodzi o gry przeglądarkowe. Nowe możliwości które powstały dzięki naszej współpracy na pewno bardzo przyczynia się do rozwoju Bright Future. Dzięki infrastrukturze Travian Games możemy się w pełni skoncentrować na starannym rozwoju naszych produktów. Nasza dotychczasowa współpraca przebiegała wprost znakomicie, więc z niecierpliwością czekamy na kolejne projekty.

Przedstawiciel Travian Games Florian Bohn dodaje“Zapraszając BF do współpracy zaprosiliśmy jedną z najlepszych niemieckich firm pracującą nad grami. Z rąk Gerald Köhler, Thomas Schwan oraz Petr Vlcek zostały wyprodukowane jedne z najlepszych gier ostatnich lat. Uczestniczyliśmy w produkcji symulatora “Miramagia”, aktualnie trwają zaawansowane prace nad kolejnym produktem, który mamy nadzieje będzie równie dobry. Wysokiej jakości produkty, dobre pomysły, zgrany i zorganizowany zespól zadecydowały o zaproszeniu do współpracy studia BF oraz TG Nord i Steroid Interactive.”

Oczywiście w związku z powyższym chcieliśmy się dowiedzieć jakie przełożenie powyższa sytuacja będzie miała na FIFA Manager. Z powodu natłoku pracy Geralda, nie udało nam się przeprowadzić wywiadu, jednak dostaliśmy jednoznaczną odpowiedź: „Powyższy stan nie ma żadnego wpływu na FIFA Manager.” Jeśli ktoś z was chciałby zapoznać się z przeglądarkową produkcją studia Bright Future, zapraszamy na oficjalną stronę gry.