Kup grę i wesprzyj serwis FIFAM.info!

Macie ochotę oderwać się od monitora i jesteście zarazem fanami gier planszowych? Jeśli tak to świetnie się składa, gdyż razem z naszym nowym partnerem – serwisem Polish League Plus – przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę. Dzięki niej rzucicie się w wir nowej rozrywki piłkarskiej i jednocześnie wesprzecie nasz serwis. Czym jest zatem gra Polish League Plus? To pierwsza w Polsce gra planszowa o tematyce piłki nożnej. Łączy ona w sobie dwie rzeczy: grę oraz karty kolekcjonerskie z wizerunkiem piłkarzy występujących na polskich stadionach. Polish League Plus przenosi graczy w realia piłkarskiego spotkania, a co najważniejsze jest to bardzo dobra forma spędzania wolnego czasu. Wystarczy trochę miejsca, kompan do rozgrywki i można rozpoczynać piłkarskie emocję. Jest to gra planszowa, która może być dobrą alternatywą dla gier komputerowych. Jeśli zatem czujecie na chwilę obecną przesyt elektronicznej rozrywki, macie nie lada okazję, aby spróbować czegoś nowego, równie wciągającego, pozostając jednocześnie przy tematyce futbolu.
   
Polish League Plus to pierwsza tak rozbudowana gra planszowa o tematyce piłki nożnej.

Podczas gry każdy z graczy wciela się w managera swojego zespołu piłkarskiego, do stworzenia wymarzonego zespołu pozyskuje fundusze z prowadzenia stadionu, im większy stadion tym więcej pieniędzy posiadasz na zakup lepszych piłkarzy. W grze znajdziesz także prezesów klubów, którzy poprzez swoje umiejętności negocjacji mogą zwiększyć twoje możliwości finansowe. Dobry zespół nie funkcjonowałby dobrze bez trenera, w grze PL+ masz do wyboru 14 trenerów z polskiego podwórka i każdy z nich zwiększa umiejętności innych formacji – dobierz takiego, który sprawdzi się w twojej taktyce. Będziesz mógł wybierać z pośród 328 różnych piłkarzy którzy pomogą Ci pokonać przeciwnika.

W trakcie rozgrywki będziesz wykorzystywał umiejętności piłkarzy. Każdy z zawodników dostępnych w grze został oceniony w czterech kategoriach: strzał, podanie, drybling, obrona; bramkarz posiada także umiejętność obrony karnego oraz sytuacji jeden na jednego.

Swoją akcję za każdym razem będziesz mógł przeprowadzić zupełnie inaczej w zależności od tego jaka sytuacja będzie na boisku. Jeżeli zauważysz, że któryś z obrońców nie zdążył wrócić do obrony bądź bramkarz bardzo słabo radzi sobie w sytuacjach jeden na jednego będziesz mógł to wykorzystać i zagrozić bramce przeciwnika.

Podczas rozgrywki każdy z graczy będzie mógł wybrać formację jaką chce rozegrać spotkanie mamy tutaj bardzo duży wybór od tradycyjnego 1:4:4:2 poprzez 1:3:5:2 do 1:5:4:1 i wielu, wielu innych. Żeby wprowadzić do gry sytuacje znane Ci z prawdziwych boisk, będziesz wykorzystywał karty zdarzeń, każdy z graczy będzie posiadał po trzy karty zdarzeń obrony i ataku. Gracz który jest przy piłce wykorzystuje karty zdarzeń ataku np.: dobitka, strzał życia czy drybling mistrza zwiększające Twoje szanse na strzelenia bramki. Natomiast gracz broniący korzysta z kart zdarzeń obrony np.: dobre krycie, rzut autowy, czy parada pozwalające mu przejąć piłkę.

W pudełku znajdziesz:

– 25 kart kolekcjonerskich (22 karty zawodników, 3 karty specjalne)

– zasady gry planszowej Polish League Plus

– plansza do gry

– 40 kart zdarzeń wykorzystywanych w grze (po 20 kart ataku i obrony)

– żetony piłki i kartek

– kostki do gry

Cena gry to 44,99 zł. Uwaga: Każdy użytkownik naszego serwisu może skorzystać ze specjalnej oferty. Aby tego dokonać wystarczy w okienku notatek przy składaniu zamówienia wpisać kod FIFAM. Dzięki temu otrzymacie zestaw wzbogacony o 5 losowych kart, a także plakat PL+.

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą, kliknijcie tutaj.

Zapraszamy również do odwiedzenia specjalnej zakładki dostępnej pod tym adresem, w której znajdziecie więcej szczegółów na temat powyższej inicjatywy.

Wszystkim FIFAManiakom życzymy udanej zabawy podczas rozgrywki Polish League Plus!