LIVE League zaprasza na turniej FIFA 12

pgp5

pgp5Microsoft Polska oraz Turtle Entertainment Polska mają przyjemność zaprosić graczy do wzięcia udziału w X rundzie rozgrywek w ramach ligi turniejowej LIVE League, w której zawodnicy zmierzą się w grze FIFA 12 za pośrednictwem usługi Xbox LIVE.

FIFA 12 to prawdziwy przebój rozgrywek online. Codziennie ogromna rzesza graczy i pasjonatów futbolu stara się udowodnić swoją wyższość nad przeciwnikiem na wirtualnych boiskach. Dzięki LIVE League polscy gracze skupieni w usłudze Xbox LIVE mogą wziąć udział w dużych zawodach w tą popularną grę i zdobyć atrakcyjne nagrody. Rozkład nagród pieniężnych w turnieju przedstawia się następująco:

1. Miejsce – 3000 PLN.

2. Miejsce – 2000 PLN.

3. Miejsce – 1000 PLN.

Gracze chcący wziąć udział w zawodach mogą zapisywać się na stronie internetowej LIVE League – www.liveleague.pl – od 20 lutego do 4 marca. Rozgrywki rozpoczną się 5 marca 2012. Szczegółowy regulamin turnieju oraz zasady rywalizacji już wkrótce pojawią się pod wspomnianym wyżej adresem internetowym. Z uwagi na fakt, że w turnieju w poprzednią odsłonę gry wzięła udział rekordowa liczba blisko 500 graczy, organizatorzy rozgrywek LIVE League zdecydowali o nie limitowaniu maksymalnej liczby uczestników.

O LIVE League

LIVE League to pierwsza profesjonalna liga graczy konsolowych w Polsce. Zawody w kolejne gry odbywają się co miesiąc. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych grach, w które toczyć się będzie turniejowa rywalizacja.