Twoja Funkcja – Runda 1

fifam12

fifam12Kilka dni temu na łamach oficjalnej strony rozpoczęła się po raz kolejny kampania „Twoja Funkcja”. Wśród wszystkich zebranych do tej pory propozycji studiu wybrało 5 najlepszych, które są wymienione poniżej. Która z nich zostanie zaimpletowana do gry jak zawsze zależy od liczby głosów oddanych na dana opcję.

A) Gwiazda strzelecka

Niektórzy zawodnicy będą rozwijać się w nigdy wcześniej nie widziany sposób. Nikomu nie znany Jaś Kowalski w kilka miesięcy stanie się dojrzałym piłkarzem z wyraźnie ukształtowaną osobowością. Ale nie zawsze jest różowo — zawodnik może wpaść w kryzys, może zacząć pobłażać sobie na treningach, lub też wprost przeciwnie — zacząć się przeforsowywać.

B) Negocjowanie z nadawcami telewizyjnymi

Biorąc pod uwagę pewien poziom sukcesu, możesz powołać do życia komisję do rokowań, aby uzyskać dobry kontrakt z nadawcami. W tym miejscu musisz podjąć decyzję! Czy chcesz również walczyć o mniejsze kluby i dążyć do równości budżetu dla wszystkich czy postarać się zyskać jak najwięcej dla swojego klubu? Czy masz, co trzeba aby przetrwać negocjacje czy będziesz szybko sprzedawał prawa wiedząc że mało dostaniesz? Mogą być również ustalone warunki, np. wzrost publiczności lub międzynarodowe zwycięstwa.

C) Specjalny wzrost lub spadek po Euro/Pucharze Świata

Specjalny ekran pojawi się po Euro i turniejach mistrzostw świata, które zaprezentują najlepszych zawodników z turnieju i ich różnych ulepszeń. Jeśli piłkarz z poziomem 70 strzelił pięć bramek, otrzyma imponujący wzrost i jego wartość rynkowa również ulegnie zmianie. To sprawia, że forma zawodników w Twoim zespole staje się ważniejsza, a rynek transferowy staje się również bardziej interesujący.

D) Nowe oddziały

W specjalnym obszarze gry możesz założyć i sfinansować w swoim klubie nowe oddziały (drużyna piłkarska kobiet, hokej, piłka ręczna itd..). Zależnie od sukcesu, mógłbyś również uzyskać dochód od twoich oddziałów oraz jeden lub dwa tytuły. Czasami zauważysz również inne efekty swoich oddziałów. Możesz na przykład zostać pierwszym trenerem, który zdobył zarówno z mężczyznami i kobietami mistrzostwo.

E) Dodatkowy personel

Wiele dodatkowych opcji może być powołanych do życia w tym miejscu. Począwszy od nauczyciela jogi lub specjalisty żywienia, zróżnicowanych trenerów, kręgarzy lub akupunktury. W nowoczesnym futbolu, często małe drobiazgi, czynią różnicę. Przeanalizujemy kluby z kilku krajów do ułożenia realistycznej mieszanki (albo może też rzadkiej) zawodów.

Pod tym adresem możecie oddać głoś na jedną z powyższych opcji, które chcecie ujrzeć w FIFA Manager 13.