Twoja Funkcja – Runda 2

fifam12

fifam12Kampania „Twoja Funkcja” nabiera co raz większego rozpędu. W wątku z życzeniami na oficjalnym forum FIFA Manager znalazło się już ponad 150 propozycji, a to dopiero początek! W oczekiwaniu na dalsze pomysły zagorzałych graczy, studio BF wybrało kolejne pięć funkcji do drugiej rundy. Pamiętajcie że to właśnie od was zależy, która z poniższych opcji zagości w FIFAM 13.

 

A) Miesięczny raport treningowy

Specjalny comiesięczny ekran będzie informował Cię o postępach Twoich zawodników na treningu. Obok różnych statystyk, ekran ten zapewni również dodatkowe informacje, jak np. “zawodnik z najlepszą formą, który nie gra”.

B) Towarzyskie dla drugiego zespołu

Jeśli pierwszy zespół nie ma zaplanowanej gry, masz możliwość zarządzania swoją drużyną rezerw. Będziesz odpowiedzialny za składy, zmiany i tym podobne rzeczy.

C) Wykup

W niektórych przypadkach, możesz mieć wyrzuty sumienia po sprzedaniu jednego ze swoich zawodników. Dodamy opcję wykupu, która daje Ci szansę, aby kupić go z powrotem, jeśli jego gra wygląda imponująco w nowym klubie. Będzie to oczywiście możliwe jedynie za wyższą kwotę niż ta za którą dokonano transferu!

D) Zestaw funkcji

Dodamy możliwość stworzenia charakteru swojego partnera i zaprojektowania go tak jak tego oczekujesz. Ponadto zrobimy gruntowny przegląd współczynnika rankingu UEFA, rozróżnimy różne pozycje kolorem, a także pokażemy, jak wiele klubów z kraju zakwalifikowano do zawodów i ilu z nich są w nim nadal. W poszukiwaniu zawodnika będzie można wybrać żądaną pozycję (przez małe boisko). Jeśli pozostanie nam trochę czasu, drobne pomysły z wątku życzeń również zostaną zrealizowane.

E) Przyszłość młodych piłkarzy

Utrzymanie status quo dla wszystkich zawodników z zespołu młodzieżowego, kto nie podpisze zostanie wyłączony z gry. Chcemy to zmienić, a zawodnicy mogą nawet napisać Ci list z podziękowaniami, jeśli na przykład dotarli do drużyny narodowej.

Pod tym adresem możecie oddać głoś na jedną z powyższych opcji, które chcecie ujrzeć w FIFA Manager 13.