Nadchodzi UEFA Euro 2012!

pgp5

pgp5Już 26 kwietnia w wersji cyfrowej pojawi się UEFA Euro 2012™, jedyna oficjalna gra poświęcona zbliżającym się Mistrzostwom Europy. Dzięki niej będziemy mogli odwiedzić wszystkie areny Euro 2012 i poczuć magię piłki nożnej w swoim domu. Jest to pozycja nie tylko dla pasjonatów wirtualnej piłki, ale również gra, którą każdy kibic powinien mieć w swojej kolekcji. To szansa rozegrania pierwszych meczów na obiektach, na których będą prowadzone rozgrywki i przeżycia pierwszych emocji na największej piłkarskiej imprezie w Europie.

“To jedyna gra, która umożliwi Ci poprowadzenie biało-czerwonych w turnieju Euro 2012. Każdy fan piłki może wejść w rolę selekcjonera, kapitana i poszczególnych zawodników, by poprowadzić Polskę do zwycięstwa w tych najważniejszych europejskich rozgrywkach” – mówi Kuba Błaszczykowski, kapitan reprezentacji Polski oraz ambasador polskiej edycji gry UEFA Euro 2012™.

Za produkcję gry odpowiedzialny jest ten sam zespół, który co roku opracowuje najlepszą piłkarską grę świata – serię FIFA. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że każdy piłkarz występujący w mistrzostwach będzie wiernie odwzorowany. Realizmu rozgrywkom dodaje również doskonała grafika, oraz fakt że mecze rozgrywamy na wszystkich polskich i ukraińskich stadionach Euro 2012. Dodatkowe emocje zapewniają po raz pierwszy w grze: doping i przyśpiewki polskich kibiców, zarejestrowane podczas niedawnych meczy Reprezentacji Polski z Meksykiem i Niemcami.

Gra zapewnia kilka trybów rozgrwki. Rywalizuj swoją ulubioną drużyną narodową przeciw innym krajom w realistycznym trybie sieciowym zwanym UEFA Euro 2012™ Finały Turnieju w Sieci. Przejdź przez fazę grupową, ćwierćfinały i półfinał, aż do wielkiego meczu finałowego. Rozwój wydarzeń na prawdziwych mistrzostwach Europy będzie miał wpływ na dodatkową zawartość dostępną poprzez EA SPORTS Football Club. Gracz będzie mógł wielokrotnie przeżyć dramatyczne momenty w wyzwaniach opartych na prawdziwych meczach. Kolejne wyzwania będą pozwalały zdobywać punkty doświadczenia i wyższe poziomy profilu EA SPORTS Football Club.

Całkiem nowy tryb – Wyprawy Euro, zaprojektowany specjalnie dla UEFA EURO 2012 pozwala entuzjastom, budować, zarządzać i rywalizować własną wersją drużyny narodowej przeciwko innym krajom Europy. Wybierz ulubionego, europejskiego zawodnika lub postać stworzoną w trybie FIFA 12 Virtual Pro. Wygrywaj mecze aby przejmować lepszych graczy z innych drużyn narodowych, odblokowuj silniejsze zespoły na drodze do pokonania wszystkich 53 drużyn narodowych i całkowitej dominacji nad piłkarską Europą.

„Ta gra odwołuje się bezpośrednio do uczuć kibiców do ich drużyn narodowych poprzez uchwycenie rywalizacji między zespołami z różnych krajów co oddaje emocje towarzyszące turniejowi UEFA EURO 2012™” mówi producent Sebastian Enrique. „Wykorzystaliśmy najlepszą wersję FIFY w historii i będziemy publikować nowe wyzwania z prawdziwych mistrzostw Europy bezpośrednio w grze oraz oferując zupełnie nowy tryb umożliwiający rywalizację w unikatowy sposób.”

Żeby uruchomić UEFA Euro 2012 potrzebna będzie zainstalowana gra FIFA 12, dodatek dostępny będzie na konsole Playstation® 3, Xbox 360®, a także komputery PC. Grę będzie można zakupić również za pośrednictwem platform cyfrowej dystrybucji: PlayStation® Network oraz Xbox LIVE.

Chcesz usłyszeć „Polska Mistrzem Europy!?” Zagraj w UEFA Euro 2012!

 

1  2  3  4  5  6