Twoja Funkcja – Runda 3

fifam12

fifam12Po tygodniowej przerwie powraca do nas kolejny etap głosowań w kampanii ‘Twoja Funkcja’. Do trzeciej rundy wybrano po raz kolejny pięć najlepszych propozycji społeczności FIFA Manager. Oddaj swój głos już dziś, a tym samym stań się częścią rozwoju następnej FIFA Manager.

 

A) Wiadomości na temat wypożyczonych/do wypożyczenia zawodników na krótkiej liście

Jeżeli wypożyczyłeś zawodnika do innego klubu, a jego występy są udane, otrzymasz biuletyn informacyjny w dziale aktualności o strzelonych bramkach lub kontuzjach. Otrzymasz również informacji o bramkach i kontuzjach piłkarzy będących na Twojej krótkiej liście. Obie te opcje są oczywiście opcjonalne więc skrzynka pocztowa poradzi sobie. Dodatkowo, podzielimy krótką listę na kilka kategorii, aby dać lepszy przegląd powyższych opcji.

B) Projekt Fantasy

Zintegrujemy ‘Projekt Fantasy’ jak tryb online w FIFA Manager 12 w głównym menu gry. Na początku gry tryb ten pozwala przydzielić stały budżet na pulę zawodników. Więc w Twojej gestii jest, czy chcesz umieścić wszystkie swoje pieniądze na kilka gwiazd i wypełnić resztę drużyny słabszymi graczami lub umieścić bardziej zrównoważony skład. W trybie multiplayer offline, wybór będzie dokonywany po kolei.

C) Nazwiska zawodników,-zdjęcia i -wygląd

W informacji o zawodniku dodamy przycisk, który pozwala na zmianę wyglądu zawodnika (dokładnie tak, jak projektujesz grającego menedżera). Możesz również określić zdjęcia zawodnika! Wybierając jego zdjęcie z puli wcześniej wybranych zdjęć, tak jak definiujesz swoje własne zdjęcie. Dla młodych piłkarzy dostępna będzie opcja, aby automatycznie przypisać istniejący obraz zawodnika na emeryturze, do tego samego nazwiska. Jeśli aktywujesz „wykorzystuj nazwiska zawodników na emeryturze”, istniejący obraz gracza będzie również domyślny.

D) Regionalni łowcy talentów

W nowej strefie gry, masz szansę większego skoncentrowani się na utalentowanych zawodnikach, którzy znajdują się w twoim regionie, zwiadowcy badają ich, wychowują i przyjmują do twojego zespołu. Aby to zrobić, musisz wybrać pracowników do wykonywania tych zadań. Możesz także przeznaczyć fundusze na np. poprawę jakości regionalnych trenerów młodzieżowych, którzy pracują w mniejszych klubach.

E) Obozy młodzieżowe

Dodamy szczegółowy filtr opcji dla zawodników biorących obecnie udział w obozach młodzieżowych. Będzie to krok pozwalający wybrać piłkarzy, których nie chcesz mieć już dłużej w obozie. Dzięki temu otrzymasz łatwiejsze przegląd, nawet jeśli utrzymujesz dużą ilość obozów młodzieżowych. Ponadto, wprowadzimy również w życia wykres pozycji ligi w aktualnej tabeli ligowej (dotychczas dostępnej tylko jako widżet).

Pod tym adresem możecie oddać głoś na jedną z powyższych opcji, które chcecie ujrzeć w FIFA Manager 13.