Twoja Funkcja – Runda 4

fifam12

fifam12W trzeciej rundzie, która zakończyła się w zeszłym tygodniu udział wzięło blisko 3300 osób. Czy czwarta runda, która posiada ciekawe propozycje będzie w stanie pobić liczbę głosujących? Wraz ze studiem Bright Future mamy nadzieje że tak i do kampanii „Twoja funkcja” uda nam się zaangażować jeszcze więcej fanów FIFA Manager 13. Zachęcamy do głosowania!

 

A) Klauzula ucieczki do poszczególnych klubów oraz powrót wypożyczonego zawodnika

Podczas negocjacji, zawodnicy mogą od teraz żądać klauzuli ucieczki do wybranych klubów. Niektórzy gracze mają swój ulubiony klub, klub w którym zawsze chciał grać lub gdzie chciałbym zakończyć swoją karierę. Można wybrać takowy klub w edytorze.

Ponadto zrealizujemy opcję, aby odzyskać wypożyczonego zawodnika w zimowej przerwie z powrotem do Twojego klubu, na przykład jeśli nie grał w swoim nowym klubie.

B) Dynamiczny rozwój ligi

Poszczególne ligi są stale poddane ponownej ocenie na podstawie kilku kryteriów, takich jak status finansowy, sukcesy międzynarodowe, frekwencja, jakość aren i tym podobne. Ocena ta ponadto wpływa na dochody z kontraktów telewizyjnych i ogólny poziom prestiżu klubów.

C) Więcej szczegółów w opcji wyszukiwania gracza

Wyodrębnimy istniejący już ekran “Światowi liderzy” z obszaru statystyk i przeniesiemy go do obszaru wyszukiwania gracza. Nowymi kryteriami wyszukiwania będzie narodowość, liga oraz pozycja. Poza możliwością sortowania po zdolnościach zawodnika, można również sortować poziom gracza, wartość rynkowa, bramki i występów. W ten sposób otrzymujesz doskonałe narzędzie, aby znaleźć najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach w ciągu sekundy i porównać je do podobnych graczy.

D) Profil trenera

Analizujemy cię szczegółowo jako trenera. Którą formację używasz najczęściej? Jak skuteczne i efektywne są wasze metody szkoleniowe? Jak rozmawiasz z zawodnikami w tygodniu, przed meczem lub w przerwie meczu? Jakie są wasze wzorce zmian? Jak radzisz sobie z mediami? Oczywiście spojrzymy też na twoje ogólne mocne i słabe strony, powiemy w jakich obszarach musisz jeszcze popracować.

E) Członkowie klubu

Zwiększymy znaczenie klubowiczów. Sukcesy i transfery będą miały znacznie większy wpływ na zachowania twoich członków. Przyjęcie niektórych graczy może wywołać niepokój lub nawet doprowadzić dużą liczbę fanów do wycofania swego członkostwo. Ponadto usługi prowadzone wobec członków klubu odgrywają ważną rolę i ostatecznie wpływają na składkę członkowską.

Pod tym adresem możecie oddać głoś na jedną z powyższych opcji, które chcecie ujrzeć w FIFA Manager 13.