Twoja Funkcja – Runda 6

fifam12

fifam12Przed nami szósta, a zarazem ostatnia runda tegorocznej kampanii „Twoja funkcja”. Dzięki waszym głosom do gry zostało zaimplementowanych już pięć nowych funkcji. Pozostałe którym zabrakło trochę głosów właśnie w tej rundzie mają okazje pojawić się grze. Jaka opcja z poniższych propozycji zagości w FIFA Manager 13? O tym przekonamy się już na dniach dzięki waszemu udziałowi w głosowaniu.

 

A) Specjalny wzrost lub spadek po Euro/Pucharze Świata

Specjalny ekran pojawi się po Euro i turniejach mistrzostw świata, które zaprezentują najlepszych zawodników z turnieju i ich różnych ulepszeń. Jeśli piłkarz z poziomem 70 strzelił pięć bramek, otrzyma imponujący wzrost i jego wartość rynkowa również ulegnie zmianie. To sprawia, że forma zawodników w Twoim zespole staje się ważniejsza, a rynek transferowy staje się również bardziej interesujący.

B) Nowe oddziały

W specjalnym obszarze gry możesz założyć i sfinansować w swoim klubie nowe oddziały (drużyna piłkarska kobiet, hokej, piłka ręczna itd..). Zależnie od sukcesu, mógłbyś również uzyskać dochód od twoich oddziałów oraz jeden lub dwa tytuły. Czasami zauważysz również inne efekty swoich oddziałów. Możesz na przykład zostać pierwszym trenerem, który zdobył zarówno z mężczyznami i kobietami mistrzostwo.

C) Zestaw funkcji

Dodamy możliwość stworzenia charakteru swojego partnera i zaprojektowania go tak jak tego oczekujesz. Ponadto zrobimy gruntowny przegląd współczynnika rankingu UEFA, rozróżnimy różne pozycje kolorem, a także pokażemy, jak wiele klubów z kraju zakwalifikowano do zawodów i ilu z nich są w nim nadal. W poszukiwaniu zawodnika będzie można wybrać żądaną pozycję (poprzez małe boisko). Jeśli pozostanie nam trochę czasu, drobne pomysły z wątku życzeń również zostaną zrealizowane.

D) Wiadomości na temat wypożyczonych/do wypożyczenia zawodników na krótkiej liście

Jeżeli wypożyczyłeś zawodnika do innego klubu, a jego występy są udane, otrzymasz biuletyn informacyjny w dziale aktualności o strzelonych bramkach lub kontuzjach. Otrzymasz również informacji o bramkach i kontuzjach piłkarzy będących na Twojej krótkiej liście. Obie te opcje są oczywiście opcjonalne więc skrzynka pocztowa poradzi sobie. Dodatkowo, podzielimy krótką listę na kilka kategorii, aby dać lepszy przegląd powyższych opcji.

E) Klauzula ucieczki do poszczególnych klubów oraz powrót wypożyczonego zawodnika

Podczas negocjacji, zawodnicy mogą od teraz żądać klauzuli ucieczki do wybranych klubów. Niektórzy gracze mają swój ulubiony klub, klub w którym zawsze chciał grać lub gdzie chciałbym zakończyć swoją karierę. Można wybrać takowy klub w edytorze. Ponadto zrealizujemy opcję, aby odzyskać wypożyczonego zawodnika w zimowej przerwie z powrotem do Twojego klubu, na przykład jeśli nie grał w swoim nowym klubie.

Pod tym adresem możecie oddać głoś na jedną z powyższych opcji, które chcecie ujrzeć w FIFA Manager 13.