Kampania „Twoja Funkcja” dobiegła końca

gerald_you_future

gerald_you_futureSzósta i zarazem ostatnia runda kampanii „Twoja Funkcja” wyłoniła ostatnią zwycięską opcję, która zostanie wdrożona do gry FIFA Manager 13. Dzięki 1 443 głosom triumf odniosła funkcja A) Specjalny wzrost lub spadek po Euro/Pucharze Świata (Specjalny ekran pojawi się po Euro i turniejach mistrzostw świata, które zaprezentują najlepszych zawodników z turnieju i ich różnych ulepszeń. Jeśli piłkarz z poziomem 70 strzelił pięć bramek, otrzyma imponujący wzrost i jego wartość rynkowa również ulegnie zmianie. To sprawia, że forma zawodników w Twoim zespole staje się ważniejsza, a rynek transferowy staje się również bardziej interesujący).
   

Pora zatem podsumować tegoroczną edycję kampanii skierowanej do fanów serii. Sześć rund przyniosło sześć zwycięskich opcji, które już niebawem zobaczymy w nadchodzącej edycji gry FIFA Manager. Poniżej zamieszczamy spis wszystkich zwycięskich propozycji:

Runda 1

Gwiazda strzelecka
Niektórzy zawodnicy będą rozwijać się w nigdy wcześniej nie widziany sposób. Nikomu nie znany Jaś Kowalski w kilka miesięcy stanie się dojrzałym piłkarzem z wyraźnie ukształtowaną osobowością. Ale nie zawsze jest różowo — zawodnik może wpaść w kryzys, może zacząć pobłażać sobie na treningach, lub też wprost przeciwnie — zacząć się przeforsowywać.

Runda 2

Odkupienie zawodnika
W niektórych przypadkach, możesz mieć wyrzuty sumienia po sprzedaniu jednego ze swoich zawodników. Dodamy opcję wykupu, która daje Ci szansę, aby kupić go z powrotem, jeśli jego gra wygląda imponująco w nowym klubie. Będzie to oczywiście możliwe jedynie za wyższą kwotę niż ta za którą dokonano transferu!

Runda 3

Regionalni łowcy talentów
W nowej strefie gry, masz szansę większego skoncentrowani się na utalentowanych zawodnikach, którzy znajdują się w twoim regionie, zwiadowcy badają ich, wychowują i przyjmują do twojego zespołu. Aby to zrobić, musisz wybrać pracowników do wykonywania tych zadań. Możesz także przeznaczyć fundusze na np. poprawę jakości regionalnych trenerów młodzieżowych, którzy pracują w mniejszych klubach.

Runda 4

Dynamiczny rozwój ligi
Poszczególne ligi są stale poddane ponownej ocenie na podstawie kilku kryteriów, takich jak status finansowy, sukcesy międzynarodowe, frekwencja, jakość aren i tym podobne. Ocena ta ponadto wpływa na dochody z kontraktów telewizyjnych i ogólny poziom prestiżu klubów.

Runda 5

Bezpośrednie wypożyczenie po zakupieniu zawodnika
Ta nowa funkcja pozwoli Ci wypożyczyć graczy, jeśli tylko ich zakupiłeś. Wiele klubów robi to dosyć często ze swoimi graczami w prawdziwym życiu, aby mogli zdobyć doświadczenie w pierwszej drużynie. Opcja ta będzie możliwe bezpośrednio podczas negocjacji z jego obecnym klubem.

Runda 6

Specjalny wzrost lub spadek po Euro/Pucharze Świata
Specjalny ekran pojawi się po Euro i turniejach mistrzostw świata, które zaprezentują najlepszych zawodników z turnieju i ich różnych ulepszeń. Jeśli piłkarz z poziomem 70 strzelił pięć bramek, otrzyma imponujący wzrost i jego wartość rynkowa również ulegnie zmianie. To sprawia, że forma zawodników w Twoim zespole staje się ważniejsza, a rynek transferowy staje się również bardziej interesujący.

Pozostaje teraz czekać na efekty wdrożenia powyższych funkcji, co zresztą będzie przedstawiane przez producentów na oficjalnym forum gry.